» Upadłe Anioły

Upadłe Anioły

Dodał: memnos

Upadłe Anioły
10.00
7.31
Ocena użytkowników
Średnia z 8 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Upadłe Anioły (Broken Angels)
Cykl: Takeshi Kovacs
Tom: 2
Autor: Richard Morgan
Tłumaczenie: Marek Pawelec
Wydawca: ISA
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 24 października 2005
Liczba stron: 528
Oprawa: miękka
Format: 115 x 175 mm
ISBN-10: 83-7418-039-0
Cena: 28,90 zł

Upowłokowiony w uszkodzone ciało bojowe Klina, Takeshi Kovacs służy jako najemnik w sponsorowanej przez Protektorat, brutalnej wojnie domowej, mającej zdławić rewolucję na Sanction IV. Korzystając z szansy dołączenia do potajemnej ekspedycji, mającej zabezpieczyć znalezisko archeologiczne, Takeshi wpada w wir zdrady i oszustw, przy których front zdaje się być miłym wspomnieniem. Poszukiwany obiekt jest bezcenny i niesie ze sobą niezliczone zagrożenia. To znalezisko, dla którego korporacje będą zabijać. Odkrycie, które zmieni ludzkość.

Upadłe Anioły zdzierają powłokę z 26 wieku, odsłaniając nagą przemoc, głupotę i czystą chciwość, które sprawiają, że człowiek okazuje się zupełnie nieprzygotowany na odkryte dziedzictwo: gwiazdy.

Oto SF najwyższej jakości: fantastyczny i równocześnie subtelnie opisany świat; silne, a przy tym wrażliwie opisane postacie, niesamowita lecz wiarygodna technika, ekscytujące a zarazem głębokie pisarstwo. Richard Morgan dołączył do światowej elity fantastyki naukowej.

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.