» Tyrania wiary

Tyrania wiary

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Tyrania wiary
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tyrania wiary  - Poltergeist patronem
Tytuł: Tyrania wiary
Cykl: Imperium Wilka
Tom: 2
Tłumaczenie: Gabriela Jakubowska
Wydawca: Mag
Data wydania: 9 lutego 2024
Liczba stron: 448
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-67793-88-9
Cena: 55 zł

Tyrania wiary to epicki sequel bestsellerowego debiutu na liście Sunday Times, Sprawiedliwości królów, w którym sir Konrad Vonvalt – najpotężniejszy i budzący największy lęk cesarski Sędzia – musi stawić czoło rosnącemu zagrożeniu dla Imperium.


Praca Sędziego nigdy się nie kończy.

Bitwa o Galen's Vale dobiegła końca, jednak wojna o przyszłość Imperium dopiero się rozpoczęła. Zaniepokojony pogłoskami o tym, że władza Magistratu słabnie, sir Konrad Vonvalt powraca do Sovy i przekonuje się, że stolica pogrążona jest w intrygach i szeptach o budzącej się rebelii. W Senacie Patrycjusze otwarcie wypowiadają się przeciwko cesarzowi, a fanatycy na ulicach głoszą tyrady o zemście.

Jednak rozprawienie się ze spiskowcami będzie musiało zaczekać, jako że wnuk cesarza został porwany… i to Vonvaltowi zostało powierzone zadanie uratowania zaginionego księcia. Ta misja zawiedzie Vonvalta – jak i jego sojuszników: Helenę, Bressingera i sir Radomira – na południową granicę Imperium, gdzie ponownie zmierzą się z fanatyczną furią Bartholomew Clavera i jego Templariuszy… jak i mroczną mocą o wiele bardziej przerażającą niż mogliby sobie wyobrażać.

Tagi: Tyrania wiary | Richard Swan | Imperium Wilka

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.