» Wieści » Tygiel Dusz zadebiutuje nieco później

Tygiel Dusz zadebiutuje nieco później

15-06-2022 20:04 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Tygiel Dusz zadebiutuje nieco później

Fabryka Słów poinformowała, że Tygiel Dusz, debiutancka powieść fantasy autorstwa Mitchella Hogana, ostatecznie trafi do sprzedaży dopiero we wrześniu bieżącego roku.

Zapowiedź:

W każdej legendzie tkwi ziarno prawdy - pradawne zło czai się w mroku czekając na moment odrodzenia. A absolutne zło wykorzenić można tylko w sposób absolutny.


W tej walce nie będzie zwycięzców, będą tylko konieczne ofiary.

Mnisi uratowali małego Caldana od niechybnej śmierci, która czekałaby sierotę na ulicach miasta. Dali mu kilkanaście lat spokoju, możliwość nauki i jakąkolwiek szansę na godne życie. Wszystko zmienił niefortunny pojedynek.


W ciągu jednej nocy Caldan stracił wszystko, co znał i dowiedział się o sobie rzeczy, które muszą pchnąć go na zupełnie nową ścieżkę. Ścieżkę pełną niebezpieczeństw i pułapek, groźnych nawet dla obytego w świecie intryganta. Dla nieznającego świata dzieciaka z klasztoru nowa wiedza może być wyrokiem śmierci.


Przeszłość prędzej czy później dogania każdego. Ale wszak dojrzewamy, mierząc się z tym, co przynosi nam życie. Caldan zaczął dojrzewać. Szybko i boleśnie.

Tytuł: Tygiel Dusz
Autor: Mitchell Hogan
Tłumaczenie: Dominika Repeczko
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: wrzesień 2022
Liczba stron: 550
Oprawa: zintegrowana
ISBN-13: 978-83-7964-721-7

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Tygiel dusz


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.