» Tuf Wędrowiec

Tuf Wędrowiec

Dodała: Justyna '_Lorelai' Sodo

Tuf Wędrowiec
8.83
Ocena użytkowników
Średnia z 3 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Tuf Wędrowiec
Autor: George R.R. Martin
Tłumaczenie: Nakoniecznik Arkadiusz
Wydawca: Zysk i S-ka
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 1998
Liczba stron: 392
Oprawa: miękka
Format: 125/185 mm
ISBN-10: 83-7150-299-0
Cena: 22,90 zł

Poznajcie nieco ekscentrycznego międzygwiezdnego kupca i podróżnika Havilanda Tufa, wielkiego miłośnika kotów, pacyfisty,wegetarianina i samozwańczego inżyniera genetyka, który pewnym szczęśliwym trafem wszedł w posiadanie Arki, zaginionego od lat, trzydziestokilometrowego krążownika ziemskiego Inżynierskiego Korpusu Ekologicznego. Czasy wojen dawno przeszły już do historii, a pacyfistyczne skłonności Tufa nie pozwalają mu na wykorzystanie statku do zachwiania istniejącym porządkiem uniwersum. Zamiast tego, w zamian za godziwą zapłatę świadczy tu czy tam swoje usługi. Niestety nie ma róży bez kolców, a kolce Arki są wyjątkowo paskudne. Jak tu latać ogromnym, bojowym krążownikiem o niemal nieograniczonych możliwościach i nie wzbudzić zazdrości innych? Jak Haviland Tuf poradzi sobie z przeciwnościami, które napotka na swojej drodze? Z humorem i rezerwą!
  • * *
Tuf Wędrowiec to świetnie napisana książka, która czytelnikom dostarczy zarówno refleksji jak i rozrywki. Z niekłamanym żalem czytałam ostatnie zdanie, marząc o tym, żeby pojawiła się choć jeszcze jedna strona.
Tagi: George R.R. Martin | tuf wędrowiec


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~ttyytr

Użytkownik niezarejestrowany
    tuf
Ocena:
0
początek (25%) bardzo wciągający i interesujący. Później książka jest mniej ciekawa i nie trzyma tak w napięciu jak wcześniej.
02-05-2012 16:45

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.