» Wieści » Trzecia część Necrovet wkrótce trafi do sprzedaży

Trzecia część Necrovet wkrótce trafi do sprzedaży

|

Trzecia część Necrovet wkrótce trafi do sprzedaży

Od 12 czerwca będziemy mogli znaleźć w księgarniach Necrovet. Radiografię bytów nadprzyrodzonych, trzecią część wydawanego przez Sine Qua Non cyklu urban fantasy o weterynarzach specjalizujących się w magicznych istotach autorstwa Joanny W. Gajzler. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią!

Zapowiedź:

Florka wraz z zespołem magicznego gabinetu weterynaryjnego powraca i musi stawić czoła nowym niecodziennym wyzwaniom.

Jesień w Zrębkach jest deszczowa i nieco ponura, a okoliczności natury magicznej i zwierzęcej tylko pogłębiają niewesoły nastrój. Jakaś tajemnicza istota rozkopuje groby, cioci Teresce ukazuje się zły omen, ktoś postrzelił ptaka zwiastującego szczęście.

Brakuje tylko opętania…

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Na drodze bohaterów ponownie staje wiele magicznych stworzeń, nawet w niespodziewanych miejscach i podczas urlopu – w tym rozkoszny psianiołek Puder, królik Tapczan i tajemnicza ilomba. Teraz jednak, u progu Halloween, gdy zasłona między światami staje się cieńsza, do gabinetu weterynaryjnego doktor Izabeli Pokot i na spokojne wiejskie uliczki trafiają istoty, które w naszej rzeczywistości raczej kryją się w cieniu. Trudno w takich warunkach zachować zimną krew. I prawdziwą radość z życia.

A do tego Florkę kusi, by pracę techniczki weterynaryjnej o coś uzupełnić, odkrywa bowiem w sobie niespodziewany talent. Jesteście ciekawi, dokąd ją to doprowadzi?

Tytuł: Necrovet. Radiografia bytów nadprzyrodzonych
Cykl: Necrovet
Tom: 3
Autor: Joanna W. Gajzler
Wydawca: Sine Qua Non
Data wydania: 12 czerwca 2024
Liczba stron: 368
Oprawa: miękka
Format: 140 x 205 mm
ISBN-13: 9788383305004
Cena: 49,99 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Joanna W. Gajzler


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.