» Wieści » Towarzystwo Ochrony Kaiju zwizualizowane

Towarzystwo Ochrony Kaiju zwizualizowane

|

Towarzystwo Ochrony Kaiju zwizualizowane

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Vesper planuje wydać w tym roku w ramach serii science fiction Wymiary nagrodzoną Locusem powieść Johna Scalziego, czyli Towarzystwo Ochrony Kaiju. Teraz z kolei zaprezentowano projekt okładki tej książki – data premiery póki co niestety pozostaje jednak nieznana.

Zapowiedź:

Podczas epidemii COVID-19 w Nowym Yorku, Jamie Gray wiedzie nudny, pozbawiony jakichkolwiek emocji i wyzwań żywot jako dostawca jedzenia, którą uwięzieni w swoich domach mieszkańcy zamawiają za pomocą popularnej aplikacji. Wszystko zmienia się z chwilą, gdy dostarcza posiłek mężczyźnie którym okazuje się jego starym znajomym. Tom, który pracuje w jak sam to określa „organizacji chroniącej prawa zwierząt” prosi Jamiego o pomoc. Zespół z którym ma wyruszyć na misję terenową potrzebuje jeszcze jednego członka. Jamie, który tylko czekał na taką okazję, natychmiast się zgłasza.

Tom nie uprzedził jednak Jamiego, że zwierzęta, którymi zajmuje się jego zespół nie ma na Ziemi. Przyjemniej nie na naszej Ziemi. W alternatywnym wymiarze olbrzymie, przypominające dinozaury stworzenia nazywane Kaiju wędrują po ciepłym, pozbawionym niszczycielskiego wpływu ludzkości świecie. To największe i najniebezpieczniejsze pandy we wszechświecie. I mają kłopoty. A to wszystko dlatego że nie tylko „Towarzystwo Ochrony Kaiju” trafiło do alternatywnego świata. Inni też tam trafili i przez swoją nieostrożność mogą spowodować śmierć milionów mieszkańców naszej Ziemi.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Profil FB wydawnictwa Vesper
Tagi: Towarzystwo Ochrony Kaiju | John Scalzi


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.