» Wieści » Torkil Aymore znowu w akcji

Torkil Aymore znowu w akcji

|

Torkil Aymore znowu w akcji

Dziś do sprzedaży trafiło wznowienie drugiego tomu cyklu Gamedec autorstwa Marcina Sergiusza Przybyłka, zatytułowanego Sprzedawcy lokomotyw. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Rebis oraz została objęta patronatem Poltergeista.

Opis książki:

DRUGA CZĘŚĆ PIĘCIOTOMOWEGO CYKLU GAMEDEC

Rok 2199. Rozwój świata przyspiesza. W sieci pojawiają się wirusy, których celem stają się zoeneci. Ataki są tak gwałtowne, że Torkil Aymore wraz z przyjaciółmi postanawiają zbadać sprawę. Nie wiedzą, że wkraczają na arenę międzykorporacyjnych zmagań, gdzie rozwikłanie jednej zagadki postawi ich przed kurtyną, za którą kryje się następna tajemnica…

Kto stoi za atakami w sieci? Rządy? Firmy farmaceutyczne? Zoenet Labs? Kto na tym skorzysta? Jaki związek z cyfrowym pandemonium mają działania transportowego potentata Mobillenium? A może splot tych wszystkich wydarzeń jest wynikiem przypadku?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

– O nie, o nie, co wy we mnie widzicie? Odczepcie się. Przecież niczym się nie wyróżniam oprócz tego, że wszystkich was znam i doskonale się sprawdzam… – nagła myśl spowodowała, że zbladłem – …w roli kozła ofiarnego.

Tytuł: Gamedec. Sprzedawcy lokomotyw
Cykl: Gamedec
Tom: 2
Autor: Marcin Sergiusz Przybyłek
Wydawca: Rebis
Data wydania: 18 kwietnia 2017
Liczba stron: 408
Oprawa: miękka
Format: 132×202mm
Seria wydawnicza: Horyzonty zdarzeń
ISBN-13: 978-83-8062-149-7
Cena: 37,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: GAMEDEC | Gamedec. Sprzedawcy lokomotyw | Marcin Sergiusz Przybyłek


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.