» Tajemna wyprawa

Tajemna wyprawa

Dodała: Ewa 'senmara' Markowska

Tajemna wyprawa
brak
10
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Tajemna wyprawa (Queste)
Cykl: Septimus Heap
Tom: 4
Autor: Angie Sage
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawca: Jaguar
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 31 października 2008
Liczba stron: 456
Oprawa: miękka
Format: 135 x 205 mm
ISBN-13: 978-83-60010-72-3
Cena: 34,90 zł

Septimus Heap, siódmy syn siódmego syna, zmarły tragicznie już w pierwszym tomie i cieszący się niezłym zdrowiem w kolejnych, znowu Was zaskoczy!

Nie tylko czytelnicy uwielbiają Septimusa. Prawdziwą sympatią darzą go również… kłopoty. Zresztą słowo „sympatia” jest zdecydowanie mało obrazowe. Septimus i kłopoty są sobie przeznaczeni.

Zamek właśnie przestał być znośnym lokum. Snujący bezustannie mroczne plany Merrin Meredith coraz goręcej nienawidzi Septimusa. Rozgoryczony, sięga po Czarną Magię, by wreszcie dokonać zemsty na młodym czarodzieju. Mało tego! Tertius Fume, nie do końca racjonalnie myślący, za to wyjątkowo paskudny duch, za wszelką cenę chce wysłać Septimusa na wyjątkowo paskudną wyprawę… Ot tak, żeby się go wreszcie pozbyć, nie ma bowiem nikogo, kto powróciłby z takiej podróży, nieważne – w jednym kawałku, czy w częściach. Niestety, gdy dwóch zdeterminowanych drani zwiera szeregi, wyprawa staje się faktem! Septimus i Jenna muszą stawić czoła nieznanemu, nie mają jednak zamiaru poddać się lękowi. Chcą wykorzystać okazję i, na przekór wrogom, odnaleźć uwięzionych w innym czasie Nicco i Snorri. Aby tego dokonać, muszą dotrzeć do tajemniczego Domu Foryksa, w którym splatają się ze sobą przeszłość, teraźniejszość
i przyszłość… Ale czy z tej wyprawy w ogóle da się powrócić?
Tagi: Tajemna wyprawa | Septimus Heap | Angie Sage


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.