» Wieści » Starcie królestw wkrótce znów trafi do księgarni

Starcie królestw wkrótce znów trafi do księgarni

05-07-2022 21:37 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Starcie królestw wkrótce znów trafi do księgarni

Za tydzień za sprawą wydawnictwa Galeria Książki do sprzedaży trafią wznowienia dwóch powieści z cyklu Starcie królestw autorstwa Cindy Williams Chimy: Zaklinacz ognia oraz Zaklinacz cieni.

Zapowiedzi:

Książę czarodziej na wygnaniu pałający żądzą zemsty.

Obłożona klątwą dziewczyna walcząca z bezwględnym królem.

Wspólnie zniszczą królestwo do szczętu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Osadzona w świecie bestsellerowego cyklu Siedem Królestw historia o magii, śmiertelnym zagrożeniu oraz dwojgu niezwykłych bohaterach stąpających po cienkiej linii między życiem a śmiercią. Ten oszałamiający wstęp do nowej serii to pozycja obowiązkowa dla miłośników twórczości Cindy Williams Chimy i zarazem idealna propozycja dla czytelników, którzy jeszcze nie znają jej książek.

Adrian sul’Han, znany jako Ash, jest wyszkolonym uzdrowicielem z potężną magiczną mocą – oraz z pragnieniem zemsty. Po serii morderstw, które sieją zamęt w królestwie, musi się ukrywać. Teraz ma większe niż kiedykolwiek szanse na zgładzenie człowieka odpowiedzialnego za te zabójstwa – okrutnego króla Ardenu. Czas płynie, a Ash szuka odpowiedzi na niezwykle trudne pytanie: czy może użyć swej mocy nie do ratowania, lecz do odebrania życia?

Porzucona zaraz po przyjściu na świat Jenna Bandelow wie, że magiczny znak na jej karku sprowadzi na nią niebezpieczeństwo.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Kiedy Gwardia Królewska rozpoczyna poszukiwania dziewczyny z takim znakiem, Jenna zakłada, że ma to coś wspólnego z jej działalnością w ruchu oporu, a nie z ciążącą na niej klątwą. Choć nie wie, dlaczego na nią polują, zdaje sobie spraw z tego, że nie może dać się schwytać. W końcu ścieżki Asha i Jenny krzyżują się w Ardenie. Połączeni zrządzeniem losu oraz nienawiścią do bezwzględnego króla, ratują siebie nawzajem.

Tytuł: Zaklinacz ognia
Cykl: Starcie królestw
Tom: 1
Autor: Cinda Williams Chima
Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
Wydawca: Galeria Książki
Data wydania: 12 lipca 2022
Liczba stron: 464
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 978-83-67071-31-4
Cena: 49,90 zł

 

Wojownicza księżniczka walcząca o zakończenie długotrwałej wojny.

Młody żołnierz, który nie znosi przegrywać, pokonany i uwięziony za liniami wroga.

Muzyk, którego pieśni mają zniewalającą moc. Na tych troje młodych wojowników pada cień nowego wroga – siły, która zagraża każdemu promieniowi światła w Siedmiu Królestwach.

Długotrwała wojna

Alyssa ana’Raisa jest księżniczką następczynią tronu Szarych Wilków w Fells, królestwie pogrążonym w wojnie, która zdaje się nie mieć końca. Ta wojna wiele jej odebrała i uczyniła z niej twardego żołnierza czującego się lepiej na polu bitwy niż na królewskim dworze. W końcu Lyss przechodzi do ofensywy, pragnąc zakończyć wojnę, która odbiła się na całym jej życiu. Jeżeli jej plan się nie powiedzie, Alyssa może stracić królestwo, jeszcze zanim zasiądzie na tronie.

Życie w zagrożeniu

Po drugiej stronie frontu, w Ardenie, młody obiecujący kapitan Halston Matelon od najmłodszych lat walczy w służbie swojego króla. Ostatnio jednak otrzymuje coraz niebezpieczniejsze zadania. Zmuszony do zmagań z przerażającymi pogłoskami o wiedźmach i wilczych wojownikach z Północy, a także z okrutnym królem we własnej ojczyźnie, Hal zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę o życie.

Cień porażki

Osadzona w świecie Siedmiu Królestw, trzymająca w napięciu historia o niewyobrażalnych kosztach wojny, o czarnej magii i dwojgu nieustępliwych bohaterach, stojących po przeciwnych stronach barykady, którzy zbliżają się do siebie, choć mogą przez to wiele stracić.

Tytuł: Zaklinacz cieni
Cykl: Starcie królestw
Tom: 2
Autor: Cinda Williams Chima
Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
Wydawca: Galeria Książki
Data wydania: 12 lipca 2022
Liczba stron: 480
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 978-83-67071-32-1
Cena: 49,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Cinda Williams Chima | Zaklinacz ognia | Zaklinacz cieni


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.