» Wieści » Spotkanie z pisarzami na UW

Spotkanie z pisarzami na UW

|

Spotkanie z pisarzami na UW
25 października o 20 w auli w starym BUW-ie w Warszawie (Krakowskie Przedmieście 26/28) odbędzie się spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem oraz Rafałem A. Ziemkiewiczem, podczas którego będzie można wygrać książki Fabryki Słów.

To pierwsze z serii spotkań z pisarzami fantastycznymi (głównie z FS), których organizacją zajmuje się Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Źródło: Facebook
Tagi: Tomasz Kołodziejczak | Rafał A. Ziemkiewicz


Czytaj również

Komentarze


Scobin
    @de99ial
Ocena:
0
Peace. :-) Ale jeszcze z tym fragmentem bym się nie zgodził:

Innymi słowy - dajmy już sobie spokój z jakimiś kategoryzacjami które do życia niczego nie wnoszą, a zwyczajnie obcujmy z literaturą która lubimy i/lub cenimy.

Dlaczego? Dlatego, że kiedy zapraszasz pisarza na uniwersytet [1], to zazwyczaj chciałbyś, aby tworzył przynajmniej w miarę dobrą prozę. Tak w każdym razie wyobrażam sobie sposób myślenia organizatorów tego rodzaju przedsięwzięć – chyba nie wypada im zaprosić osoby, której twórczość jest oceniana jako słaba.

[1] Dyskusję o innych okolicznościach, w których wartościowanie literatury według mnie może mieć "życiowy sens", pewnie lepiej już sobie odpuśćmy. :) Natomiast tę jedną sytuację chciałem przywołać, bo jej właśnie dotyczą dotychczasowe komentarze.

Pozdrawiam!
04-10-2011 10:47
de99ial
   
Ocena:
0
Ja myślę, że to wyszło nieco inaczej. Zaprosili większą ilość ale tylko ci nie odmówili. A zareklamować trzeba. To, że żaden z nich już nie tworzy to inna bajka. IMHO klasa Autorów samych w sobie nie ma znaczenia - organizatorzy dali cielska.
04-10-2011 11:02

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.