» Wieści » Spotkania literackie w Katowicach

Spotkania literackie w Katowicach

18-11-2015 15:29 | Adrian 'adrturz' Turzański

Spotkania literackie w Katowicach

Klub Czytelniczy Sofa Literacka (ul. Stawowa 3, Katowice) co pewien czas organizuje spotkania poświęcone literaturze: 3 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się dyskusja poświęcona twórczości Edgara Allana Poe.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na trzecie spotkanie Klubu Czytelniczego Sofy Literackiej, którego celem jest pogłębienie refleksji nad doświadczeniem czytelniczym.

Mottem naszego klubu będą słowa Kartezjusza: "Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów".
Tą inicjatywą chcielibyśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych z Państwa, którzy poszukują intelektualnej rozrywki na najwyższym poziomie oraz pragną poszerzać swoje horyzonty nie tylko w zakresie literatury. Nie chodzi o akademicki wykład, ale o przestrzeń dzielenia się lekturą. Bardziej od tekstu samego w sobie czy od tekstu w kontekście historycznoliterackim interesuje nas tekst w działaniu z czytelnikiem. Tematem trzeciego spotkania Klubu Czytelniczego będzie twórczość oraz biografia Edgara Allana Poe

Dyskusję poprowadzi dr Krzysztof Grudnik.

Gdzie: Sofa Literacka
Katowice ul. Stawowa 3

Kiedy: 03.12.2015
godz. 18.00

Wstęp wolny.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Sofa Literacka
Tagi: Sofa Literacka | Spotkanie literackie | Edgar Allan Poe | Baśnie dla dorosłych | folklor


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.