» Wieści » Space opera od Sandersona w nowym wydaniu

Space opera od Sandersona w nowym wydaniu

25-07-2022 06:04 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Space opera od Sandersona w nowym wydaniu

17 sierpnia za sprawą wydawnictwa Zysk i S-ka do sprzedaży trafi twardookładkowe wznowienie Wśród gwiazd, drugiego tomu cyklu Skyward autorstwa znanego z Archiwum Burzowego Światła Brandona Sandersona. Jest to kontynuacja powieści Do gwiazd, którego wznowienie ukazało się w ubiegłym roku.

Zapowiedź:

Przez całe życie Spensa marzyła o lataniu. Chciała dowieść, że jest równie dzielna jak jej ojciec. Została pilotem, ale wtedy odkryła druzgocącą prawdę o swoim ojcu. Plotki o jego tchórzostwie okazały się prawdziwe ‒ zdezerterował w trakcie bitwy z Krellami. A w zasadzie jeszcze gorzej, bo zwrócił się przeciwko swoim i ich zaatakował.

Dziewczyna jest pewna, że kryje się za tym coś więcej. Jest przekonana, że cokolwiek przydarzyło się ojcu w jego myśliwcu, może także zdarzyć się jej. Kiedy przedostała się za pierścień fortów broniących jej planetę, usłyszała gwiazdy ‒ i było to przerażające przeżycie. Spensa odkryła, że wszystko, czego uczono ją o jej świecie, jest kłamstwem. A do tego odkrywa również kilka faktów o sobie ‒ i jeśli będzie musiała, poleci na koniec galaktyki, żeby ocalić ludzkość…

Tytuł: Wśród gwiazd
Cykl: Skyward
Tom: 2
Autor: Brandon Sanderson
Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki
Wydawca: Zysk i S-ka
Data wydania: 17 sierpnia 2022
Liczba stron: 550
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-8202-657-3
Cena: 49,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Skyward | Brandon Sanderson | Wśród gwiazd


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.