» Skrytoświat. Wiosna

Skrytoświat. Wiosna

Dodała: Magdalena 'Iman' Litwin

Tytuł: Wiosna
Cykl: Skrytoświat
Tom: 1
Autor: William Horwood
Wydawca: AMBER
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 18 marca 2010
Liczba stron: 448
Oprawa: miękka
Format: 130 x 205 mm
ISBN-13: 9788324136308
Cena: 34,80 zł

Wielki klasyk fantasy kreuje świat na miarę Tolkienowskiego Śródziemia. Światowe wydarzenie literackie nie tylko dla miłośników fantasty.


Przed tysiącami lat mistrz z wielkiego królestwa Englalondu wykuł klejnot, w którego sercu płonął ogień wszechświata i kolory ziemskich pór roku. Lecz klejnot zniknął i ludzie o nim zapomnieli. Ale jego legenda żyła w świecie skrytów – niewidocznym dla naszego świata. Tam właśnie narodził się chłopiec, którego przeznaczeniem jest odnaleźć to, co zapomniane i ocalić oba światy przed zagładą. Jego podróż rozpoczyna się z nadejściem Wiosny…

Wiosna to wielki powrót – po 15 latach mistrz fantasy, którego książki wydane w ponad 1, 5 milionie egzemplarzy weszły do kanonu gatunku. William Horwood, jeden z najbardziej lubianych pisarzy brytyjskich, otwiera tą powieścią czterotomowy cykl o ukrytym świecie, gdzie codzienność spotyka się z prastarą magią. I – tak jak Tolkien – za fasadą fantastycznej baśni ukazuje najważniejsze prawdy o nas samych o naszych życiowych wyborach.
Tagi: William Horwood | Wiosna | Skrytoświat


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.