» Ritus

Ritus

Dodał: Michał 'M.S.' Smętek

Tytuł: Ritus
Autor: Markus Heitz
Wydawca: Red Horse
Miejsce wydania: Lublin
Data wydania: 20 listopada 2009
Liczba stron: 472
Oprawa: miękka
Format: 140 x 205 mm
Seria wydawnicza: Otchłań
ISBN-13: 978-83-7573-011-1
Cena: 34,90 zł

Poznaj mroczną legendę o bestii z Gévaudan!

Ritus to odwieczny rytuał walki z mrocznymi siłami. To zasadzka i pościg graniczący z obrzędem mającym zgładzić bestię. To zmaganie człowieczeństwa z wilkołaczym skowytem duszy.

Południowa Francja, rok 1764. Ludzie żyją w wielkim strachu. W łapach przerażającej bestii, której nie może dopaść żaden myśliwy, giną dzieci i dziewice. Wśród wielu mężczyzn wyruszających na polowanie jest również Jean Chastel i jego dwaj synowie: Pierre i Antoine. Wszyscy trzej skrywają mroczną tajemnicę…

Tymczasem nikt nie domyśla się, że bezlitosna bestia jeszcze dwa wieki później będzie żądała ofiar…, a do walki z nią stanie Eryk von Kastell.

Ritus to bestsellerowa powieść autorstwa niemieckiego miłośnika wampirów. Tym razem Markus Heitz staje oko w oko z wilkołaczą legendą o bestii z Gévaudan.
Tagi: Ritus | Markus Heitz


Czytaj również

Komentarze


idavor
   
Ocena:
0
Hmm... Pierwszy komentarz dopiero po ponad roku ?
A zarazem mój pierwszy komentarz na "polterze". Witam wszystkich ^^. Ritusa kupiłem po zobaczeniu entuzjastycznej oceny redakcji (10!).
Muszę przyznać, że gdybym powiedział "nie nudziłem się czytając" prawie bym skłamał, bo książka "wsysa" jak trzeba i nie jest bardzo przewidywalna. Polecam każdemu kto lubi opowieści tajemnicze i ciut mroczne. Jednakże uważam, że ta pozycja nie zasługuje na maksimum punktów.
06-02-2011 18:28
Behalior
    Może będzie możliwość...
Ocena:
0

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.