» Wieści » Resymulacja – darmowa gra paragrafowa

Resymulacja – darmowa gra paragrafowa

|

Resymulacja – darmowa gra paragrafowa

Resymulacja Macieja Rogozińskiego to krótka, darmowa gra paragrafowa w klimacie science fiction dostępna za darmo na stronie wydawcy. To już 41 gamebook Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru.

Informacja wydawcy

Zatwierdzenie przez Radę Wolnej Planety Ziemi ekspedycji jest jednoznaczne z wysłaniem na Księżyc Górniczy 1 Układu Mezeusz brygad wydobywczych, wśród których znajduje się nasz bohater. Lata mijają i nikomu nie przychodzi do głowy, iż odkryty tam surowiec, występujący pod postacią opalizujących, powykręcanych cudacznie słupów może być czyjąś własnością.

Kisa z hukiem wpada do pomieszczenia. Znowu tu jestem – przemyka mu przez myśl, co jest prawdą, bywał tutaj wielokrotnie, ale nie dziś. Skąd więc ta osobliwa refleksja? Trudno stwierdzić. Człowiek pod wpływem stresu doświadcza myślotoku, jakiegoś zwarcia wywołanego na skutek zbyt dużej ilości informacji przetwarzanych w zbyt krótkim czasie. A Kisa – a niech to! – jest w stresie jak się patrzy. Niecodziennie bowiem jest się gonionym przez wściekłego potwora, zdolnego jednym kłapnięciem pozbawić głowy. (z opisu wydawcy)

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy
Tagi: Resymulacja | Maciej Rogoziński

Komentarze


Henryk Tur
   
Ocena:
+1

Biere :)

24-09-2023 12:14

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.