» Wieści » Republika Smoka zadebiutuje już za tydzień

Republika Smoka zadebiutuje już za tydzień

07-10-2020 11:51 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Republika Smoka zadebiutuje już za tydzień

Już tylko tydzień pozostał do premiery Republiki Smoka, kontynuacji Wojny makowej autorstwa R.F. Kuang. My już zapoznajemy się z egzemplarzem przedpremierowym i możemy obiecać, że jeszcze przed 14 października na naszą stronę trafi recenzja przedpremierowa. Szykujemy też jeszcze jedną niespodziankę związaną z książką – będzie warto czekać!

Zapowiedź:

Gniew.

Gniew zmieniający duszę w rozszalały ogień, którego nigdy nie da się ugasić. Oto cały świat Rin. Chwyciła los za gardło i wyrwała mu z trzewi swoją przyszłość- dostała się do Akademii Sinegardzkiej a potem dalej, dzień po dniu, walczyła by ją skończyć. Tylko po to, by patrzeć, jak jeden po drugim umierają jej przyjaciele. By oglądać góry usypane z trupów swoich rodaków. By stać się istotą, zdolną spalić cały naród najeźdźców w akcie niewyobrażalnej zemsty.

Teraz nie zostało jej nic, prócz odwetu na ostatniej zdrajczyni - Cesarzowej Su Daji. Oraz ciągłej walki z Feniksem, który nieustająco żąda ofiar. W chwili, gdy mu się podda, jej ciało stanie się ledwie narzędziem i będzie palić wszystko i wszystkich. A gdy cały świat zamieni się w popiół, Rin sama zamarzy o śmierci.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Republika Smoka
Cykl: Trylogia Wojen Makowych
Tom: 2
Autor: Rebecca F. Kuang
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 14 października 2020
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7964-592-3

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Wojna makowa | Republika smoka


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.