» Przymierze Ciemności

Przymierze Ciemności

Dodał: Adam 'Dan' Niewiadomski

Przymierze Ciemności
8
Ocena użytkowników
Średnia z 6 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Przymierze Ciemności
Cykl: Czarne Kamienie
Tom: 7
Autor: Anne Bishop
Tłumaczenie: Monika Wyrwas-Wiśniewska
Wydawca: Initium
Data wydania: 20 kwietnia 2011
Liczba stron: 352
Oprawa: miękka
Format: 150 x 215 mm
ISBN-13: 978-83-625770-7-1
Cena: 39,90 zł

Dena Nehele leży w gruzach. Okrutne królowe rządzące tym terytorium zginęły podczas burzy mocy, która przetoczyła się przez Królestwa, oczyszczając je ze skazy Dorothei SaDiablo. Po latach walk z plebejuszami zostało tu zaledwie stu Książąt Wojowników – bez przywódcy i bez nadziei.

Theran Szary, ostatni potomek rodu Jareda i Lii, ma tylko jeden cel – podnieść z ruin Dena Nehele. Jednak najpierw musi znaleźć Królową, która zna Protokół, przestrzega kodeksu honorowego Krwawych i żyje wedle Starych Obyczajów.

Cassidy to opuszczona przez cały dwór Królowa. Jest nieatrakcyjna i uważa się za niewystarczająco silną. Kiedy jednak zostaje wybrana na władczynię Dena Nehele, ponownie musi przekonać zgorzkniałych mężczyzn, by zechcieli jej służyć.

Jednym z nich jest Gray, kuzyn Therana i Książę Wojowników, którego umysł i ciało zostały złamane torturami przez zepsute królowe Dena Nehele.

Coś w nowej Królowej sprawia jednak, że mimo traumatycznych doświadczeń Gray pragnie jej służyć – odzyskując jednocześnie wiarę w to, że znów potrafi być silnym mężczyzną. Tylko Cassidy może przekonać Graya – i samą siebie – że nawet najgłębsze rany można uleczyć, czasami wystarczy tylko iskierka nadziei.
Tagi: Anne Bishop | Czarne Kamienie | Przymierze Ciemności


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.