» Wieści » Przygody ciąg dalszy

Przygody ciąg dalszy

11-08-2020 06:36 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Przygody ciąg dalszy

Pod koniec września za sprawą wydawnictwa Jaguar do sprzedaży trafi Zaginiony książę, piętnasty już tom młodzieżowego cyklu fantasy Zwiadowcy.

Zapowiedź:

Zwiadowca Will i jego uczennica Maddie wyruszają na daleką wyprawę, za morze, do kraju, gdzie nie można ufać nikomu – nawet królowi.
Król Gallii - Philippe, zwrócił się do króla Duncana z prośbą o pomoc. Jego syn został zakładnikiem żądnego władzy barona, który stawia twarde warunki. Gallińskiki władca ma nadzieję, że Duncan wyśle jednego ze zwiadowców, by uratował chłopca. Will i Maddie idealnie nadają się do tej misji, ponieważ dla zmylenia wrogów mogą  podawać się za ojca i córkę. Udają wędrownych kuglarzy – Will jako żongler, a Maddie będzie zręcznie rzucać nożami. Ich celem jest Chateau des Falaises. Mają nadzieję, że zbuntowany baron zaprosi ich, by przed nim wystąpili. Jeśli tego nie zrobi, będą musieli znaleźć inny sposób, by dostać się do zamku. Podróż przez Gallię okazuje się pełna niebezpieczeństw – Zwiadowcy będą musieli radzić sobie z bandytami, intrygami arystokratów, a także tajemniczym nieznajomym, który depcze im po piętach. Czy uda im się odnaleźć księcia? A jeśli nawet, to jak go uratują?

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Zwiadowcy | John Flanagan


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.