» Przebudzeni

Przebudzeni

Dodała: dircemari

Przebudzeni
8.00
8.1
Ocena użytkowników
Średnia z 5 głosów
-
Twoja ocena
Przebudzeni - Poltergeist patronem
Tytuł: Przebudzeni (Retribution Falls)
Cykl: Opowieści z Ketty Jay
Tom: 1
Autor: Chris Wooding
Wydawca: AMBER
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 19 lipca 2011
Liczba stron: 400
Oprawa: miękka
Format: 130×205mm
ISBN-13: 978-83-241-3948-4
Cena: 39,80 zł

Eksplozja akcji i przygody w retrofuturystycznym świecie podniebnych piratów w powieści nominowanej do Arthur C. Clarke Award 2010.

Mały bandycki port położony na uboczu rozległego kontynentu Vardii. Kapitan Darian Frey zawija tu przed kolejną łupieżczą wyprawą swoim statkiem powietrznym, który przewozi kontrabandę, napada na inne statki i unika jak ognia fregat Marynarki Koalicji. Lukratywne zlecenie na frachtowiec wydaje się świetną okazją łatwego zarobku. Kiedy jednak napad się nie udaje, a frachtowiec eksploduje, Frey staje się wrogiem publicznym numer jeden ściganym przez doborową jednostkę Arcyksięcia i bezwzględną łowczynię nagród.

Wie jednak coś, czego nie wiedzą oni: że frachtowiec przewoził tajemniczy ładunek i że jego samego wrobiono. Nie wie jednak, że został wplątany w spisek groźniejszy dla jego awanturniczej załogi niż demony czy nieumarli. I że będzie potrzebował wszystkich swoich przestępczych talentów, by wymknąć się żądnym władzy książętom, dyszącym żądzą zemsty byłym kochankom i budzącym grozę Przebudzonym…
Tagi: Przebudzeni | Chris Wooding | Opowieści z Ketty Jay


Czytaj również

Przebudzeni  - Chris Wooding
Piraci i latające statki
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.