» Wieści » Prequel powieści Nie ma tego Złego już w sprzedaży

Prequel powieści Nie ma tego Złego już w sprzedaży

09-02-2022 14:01 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Prequel powieści Nie ma tego Złego już w sprzedaży

W księgarniach możemy już znaleźć Przed wyruszeniem w drogę, nową książkę fantastyczną autorstwa Marcina Mortki, która ukazała się nakładem wydawnictwa Sine Qua Non – zachęcamy do zapoznania się z jej opisem.

Opis książki:

Prequel powieści Nie ma tego Złego i Głodna Puszcza

Przed każdą solidną bójką należy zebrać drużynę

W Dolinie rozgorzała Waśń, a Edmund Kociołek, świeżo upieczony kwatermistrz Dziesiątego Pułku Piechoty w armii księcia Stefana, raz po raz pakuje się w kłopoty. Wdaje się w brzemienną w skutki bitkę z krewkim i pyskatym krasnoludem, a potem cudem uchodzi z życiem ze starcia z żołdakami wroga, gdy w odruchu serca wspiera dopiero co poznanego rycerza. Kiedy zaś pewien guślarz i elf zabójca namawiają go do udziału w szalonym spisku, uświadamia sobie, że powinien czym prędzej postarać się o przepustkę i wrócić do ukochanej Sary, zwłaszcza że w okolicy rodzinnej karczmy podobno grasuje straszliwy goblin.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Awantury, zasadzki, wyborne towarzystwo, grzane piwo i smażone rydze – oto przepis na fantastyczną rozrywkę w najlepszym wydaniu! Przeczytaj, jak Kociołek zbierał członków drużyny dobrze znanej z powieści Nie ma tego Złego i Głodna Puszcza.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Przed wyruszeniem w drogę | Marcin Mortka


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.