» Wieści » Premiery od ojca i syna tego samego dnia

Premiery od ojca i syna tego samego dnia

10-03-2021 19:51 | Radosław 'radomir' Czaja

Premiery od ojca i syna tego samego dnia

Od dziś na księgarskich półkach możemy znaleźć powieść Później Stephena Kinga oraz wznowienie Pudełka w kształcie serca jego syna Joe Hilla. Obie pozycje ukażą się nakładem wydawnictwa Albatros – zapraszamy do zapoznania się z ich opisami.

Pudełko w kształcie serca

Debiutancka powieść Joego Hilla, nowego mistrza horroru!
Jedna z najlepszych książek 2007 roku według magazynu Publishers Weekly.

Książka kucharska dla kanibali, pętla, na której powiesił się człowiek, film, na którym nagrane jest morderstwo… Judas Coyne ma naprawdę imponującą kolekcję makabrycznych rzeczy. Ale nic, co posiada, nie jest tak kuszące i tak straszne jak wizja posiadania prawdziwego ducha.
„Sprzedam ducha mojego ojczyma temu, kto da najwięcej” – mówi ogłoszenie. A Jude nie może oprzeć się pokusie i sięga do kieszeni. Tym samym staje się właścicielem należącego kiedyś do truposza garnituru.
Jude poradził sobie w życiu z kilkoma duchami: przemocowym ojcem, kochanką, którą bezdusznie opuścił, kolegami z zespołu, który zdradził… Ale kiedy otwiera pudełko w kształcie serca, w którym przywieziono garnitur, uwalnia coś o wiele bardziej namacalnego niż jego widma przeszłości. Coś, co lubi chować się za drzwiami, siadać w jego samochodzie, stać za jego oknem, patrzeć na niego z ekranu telewizora… I czekać – z błyszczącą brzytwą wiszącą na łańcuchu przytwierdzonym do jego ręki…

Tytuł: Pudełko w kształcie serca (Heart-Shaped Box)
Autor: Joe Hill
Wydawca: Albatros
Data wydania: 10 marca 2021
Liczba stron: 448
Oprawa: twarda
Format: 140x205 mm
ISBN-13: 978-83-8215-438-2
Cena: 42,90 zł

Później

Tylko umarli nie mają sekretów.

Jamie od najmłodszych lat widuje zmarłych. I nie przypomina to tego, co znamy ze słynnego filmu z Bruce’em Willisem. Jamie może zobaczyć to, czego nikt inny nie widzi, i poznać sekrety, których nikt inny nie zna. Ale cena, jaką musi płacić za swoje nadnaturalne zdolności, jest bardzo wysoka. O czym doskonale wie matka Jamiego, która namawiała go, aby nikomu nie mówił, co potrafi. Taki dar nie może długo jednak pozostać niezauważony. I Jamie wkrótce będzie musiał pomagać nowojorskiej policji w śledztwie w sprawie, w której pewien morderca groził uderzeniem zza grobu.

Czasami dorastać znaczy stanąć twarzą w twarz z prześladującymi cię demonami.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Później, najnowsza powieść Stephena Kinga, to horror w najlepszym wydaniu – przerażający i poruszający. To także historia o straconej niewinności i konieczności wyborów między dobrem a złem. Uważny czytelnik znajdzie w niej echa jednej z najsławniejszych powieści Kinga – TO – i odpowiedź na pytanie, co trzeba zrobić, aby stawić czoło złu we wszystkich jego postaciach.

Tytuł: Później (Later)
Autor: Stephen King
Wydawca: Albatros
Data wydania: 10 marca 2021
Liczba stron: 384
Oprawa: miękka
Format: 140x205 mm
ISBN-13: 978-83-8215-361-3
Cena: 42,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy
Tagi: Joe Hill | Stephen King | Później | Pudełko w kształcie serca


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.