» Poziom Śmierci

Poziom Śmierci

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Poziom Śmierci
7.5
7.75
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Poziom Śmierci
Cykl: Jack Reacher
Autor: Lee Child
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Wydawca: ISA
Data wydania: sierpień 2003
Liczba stron: 416
Cena: 28,00 zł

Margrave to małe, senne miasteczko w Georgii, które ożywa tylko popołudniami, gdy dzieci wychodzą ze szkoły. Sprawia jednak dziwne wrażenie – jest zbyt idealne. Tak idealne, że aż budzi grozę. Trawniki są tu równo przystrzyżone i gładkie niczym aksamit, drzewa wyglądają, jakby przed chwilą zrobiono im manicure. Co więcej, lokalny biznes – od położonego na uboczu zakładu fryzjerskiego po lśniący nowością bar Ena – znakomicie prosperuje bez klientów.

Nagle w miasteczku zjawia się przybysz, włóczykij i były żandarm, Jack Reacher. Zamierza spędzić tu weekend. W tym samym czasie w Margrave, po raz pierwszy od trzydziestu lat, popełnione zostaje morderstwo. Podejrzenie natychmiast pada na jedynego obcego – Jacka Reachera. I tak rozpoczyna się koszmar… Na początek: więzienie. Reacher musi przeżyć na poziomie śmierci wśród skazanych na dożywocie.

Gdyby jego zaginiony krewny oraz zmarły wiele lat temu gitarzysta mogli przemówić, być może Jack dowiedziałby się, w jak wielką aferę niechcący wdepnął. Do tej pory wszyscy mieszkańcy miasteczka pilnie strzegli swojej tajemnicy. Nagle jednak wychodzą na jaw sekrety śmiertelnie groźnej organizacji, a trup zaczyna ścielić się gęsto. Zabijanie przybiera rozmiary epidemii.
Tagi: Poziom Śmierci


Czytaj również

Poziom Śmierci - Lee Child
Kiedy coś wygląda na ideał, z pewnością nim nie jest
- recenzja

Komentarze


~Peter

Użytkownik niezarejestrowany
    Poziom śmierci
Ocena:
0
"wzruszył ramionami" to zwrot pojawiający się prawie na każdej stronie tej książki. Jedyne co mnie drażniło w tej pozycji.
17-03-2013 21:04

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.