» Poza sezonem

Poza sezonem

Dodała: Magdalena 'Iman' Litwin

Poza sezonem
6.88
Ocena użytkowników
Średnia z 4 głosów
-
Twoja ocena
Poza sezonem - Poltergeist patronem
Tytuł: Poza sezonem (Off season)
Autor: Jack Ketchum
Tłumaczenie: Marcin Wróbel
Wydawca: Papierowy Księżyc
Miejsce wydania: Słupsk
Data wydania: 6 maja 2010
Liczba stron: 220
Oprawa: miękka
Format: 143 x 205 mm
ISBN-13: 978-83-61386-03-2
Cena: 29,90 zł

Poza sezonem to kultowy horror autora słynnej Dziewczyny z sąsiedztwa, który po raz kolejny przesuwa granicę grozy do rejonów niedostępnych innym autorom. Przez wielu nazywany horrorem ostatecznym Poza sezonem jest niesamowicie wstrząsającą opowieścią o tym, jakie są granice człowieczeństwa i jak silna jest w nas wola przetrwania, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Wypoczynek w nadmorskim kurorcie zamienia się w straszliwy koszmar dla pięknej nowojorskiej redaktorki i grupy jej przyjaciół. Trzy kobiety i trzech mężczyzn muszą stawić czoła złu, które czai się w lasach wokół Dead River. Zaczyna się polowanie, które zamienia się w krwawą walkę o przetrwanie. Czy opuszczony dom na odludziu będzie miejscem ostatecznej klęski człowieczeństwa?

Czy zagubieni turyści i zmęczony życiem szeryf zdołają stawić czoła niepojętemu złu? Czy opuszczony dom na odludziu będzie miejscem ostatecznej klęski człowieczeństwa?

Nadchodzi kolejna wstrząsająca powieść Jacka Ketchuma, której nie można przegapić!

"Kto jest najbardziej przerażającym facetem w Ameryce? Prawdopodobnie Jack Ketchum, wyklęty twórca horrorów, którego przerażającą pierwszą powieść – Poza sezonem – trzymacie właśnie w ręku. W wersji nieocenzurowanej."
- Stephen King


"Książka, która zmieniła oblicze współczesnego horroru. Bezkompromisowa w każdym calu, stworzyła legendę Jacka Ketchuma. Niesamowita wyprawa w krainę kanibalizmu, niekontrolowanych popędów i skrajnego okrucieństwa."
- Mariusz Juszczyk, Horror Online


"Poza sezonem jest dla literatury tym, czym Noc żywych trupów dla kina."
- Bartosz Czartoryski, Magazyn Lśnienie/Gildia.pl


"Soczysta kwintesencja brutalnego, zwierzęcego terroru, która w równym stopniu fascynuje i przeraża. Istna poezja bestialstwa i antropofagii. Od Poza sezonem nie można się oderwać."
- Bartłomiej Krawczyk, Danse Macabre


"Przed Wami brutalna i niezapomniana, pierwsza powieść Jacka Ketchuma – Poza sezonem, która okazała się momentem przełomowym w literaturze grozy."
- Douglas E. Winter

Tagi: Jack Ketchum | Poza sezonem


Czytaj również

Poza sezonem
Tylko dla dorosłych czytelników
Poza sezonem
Fragment prologu
Królestwo spokoju - Jack Ketchum
Zbyt brutalnie, zbyt dosłownie
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.