» Wieści » Powrót na Przestrzeń Zewnętrzną

Powrót na Przestrzeń Zewnętrzną

21-11-2019 21:36 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Powrót na Przestrzeń Zewnętrzną

Wydawnictwo Fabryka Słów poinformowało, że w styczniu przyszłego roku ukaże się Przestrzeń zewnętrzna 4. Nieugięty, nowa space opera autorstwa Jacka Campbella.

Zapowiedź:

Bestsellerowy autor „New York Timesa” Jack Campbell przedstawia kontynuację sensacyjnej space-opery Zaginiona flota: Przestrzeń zewnętrzna.

Załoga Nieulękłego odeskortowała bezpiecznie przedstawicieli obcej rasy na Starą Ziemię. Zanim jednak okręt opuścił Układ Słoneczny, doszło do uprowadzenia dwojga młodych oficerów. Mrożący krew w żyłach pościg doprowadza Admirała Johna „Blacka Jacka” Geary'ego do jedynego miejsca, w którym nie może postać stopa człowieka: na Europę, księżyc Jowisza.

Każdy okręt, który na nim wyląduje, musi pozostać tam na zawsze albo zostanie zniszczony podczas próby startu – a to stawia admirała przed największym dylematem w jego karierze. Co gorsza, za sprawą knowań Syndyków, sytuacja w Sojuszu staje się coraz bardziej napięta. Admirał otrzymuje rozkaz wyruszenia na czele niewielkiej eskadry aż na granicę z przestrzenią należącą do pokonanego wroga. Tam właśnie natrafi na zagrożenie mogące doprowadzić do ostatecznego upadku Sojuszu…

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fabryka Słów
Tagi: Przestrzeń zewnętrzna


Czytaj również

Przestrzeń zewnętrzna 5. Lewiatan.
Black Jack vs Ciemna Flota
- recenzja
Przestrzeń zewnętrzna 4. Nieugięty
Koniec wojny nie oznacza spokoju
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.