» Wieści » Powrót króla horroru w nowej powieści

Powrót króla horroru w nowej powieści

22-02-2021 06:14 | Radosław 'radomir' Czaja

Powrót króla horroru w nowej powieści

Wydawnictwo Albatros zapowiedziało wydanie najnowszej powieści mistrza horroru Stephena Kinga noszącej tytuł Później. Książka ukaże się 10 marca – zapraszamy do zapoznania się z jej zapowiedzią.

Opis:

Tylko umarli nie mają sekretów.

Jamie od najmłodszych lat widuje zmarłych. I nie przypomina to tego, co znamy ze słynnego filmu z Bruce’em Willisem. Jamie może zobaczyć to, czego nikt inny nie widzi, i poznać sekrety, których nikt inny nie zna. Ale cena, jaką musi płacić za swoje nadnaturalne zdolności, jest bardzo wysoka. O czym doskonale wie matka Jamiego, która namawiała go, aby nikomu nie mówił, co potrafi. Taki dar nie może długo jednak pozostać niezauważony. I Jamie wkrótce będzie musiał pomagać nowojorskiej policji w śledztwie w sprawie, w której pewien morderca groził uderzeniem zza grobu.

Czasami dorastać znaczy stanąć twarzą w twarz z prześladującymi cię demonami.

Później, najnowsza powieść Stephena Kinga, to horror w najlepszym wydaniu – przerażający i poruszający. To także historia o straconej niewinności i konieczności wyborów między dobrem a złem. Uważny czytelnik znajdzie w niej echa jednej z najsławniejszych powieści Kinga – TO – i odpowiedź na pytanie, co trzeba zrobić, aby stawić czoło złu we wszystkich jego postaciach.

Wydawnictwo: Albatros
Tytuł oryginału: Later
Data wydania: 10 marca 2021
ISBN: 978-83-8215-361-3
Oprawa: miękka
Format: 140x205 mm
Liczba stron: 384
Cena: 42,90 zł
Rok wydania oryginału: 2021

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wydawnictwo Albatros
Tagi: Stephen King | Później | To


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.