» Wieści » Powrót do świata bestsellerowych Kronik królobójcy zapowiedziany

Powrót do świata bestsellerowych Kronik królobójcy zapowiedziany

|

Powrót do świata bestsellerowych Kronik królobójcy zapowiedziany

Pod koniec lutego za sprawą wydawnictwa Rebis do sprzedaży ma trafić Wąska droga między pragnieniami, czyli mikropowieść Patricka Rothfussa z akcją osadzoną w tym samym świecie, co cykl Kroniki królobójcy jego autorstwa. Historia ta koncentruje się na postaci Basta, znanego już czytelnikom Imienia wiatru – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią.

Zapowiedź:

Powrót do świata bestsellerowych „Kronik królobójcy”

Oto wspaniale ilustrowana historia Basta, najbardziej czarującej postaci cyklu Kroniki królobójcy. Ta opowieść zachwyci zarówno nowych czytelników, jak i zagorzałych fanów twórczości Patricka Rothfussa.

 

Bast umie się targować. Wymiana przysług jest dla niego równie naturalna jak oddychanie. Obserwowanie go podczas negocjacji przypomina oglądanie artysty przy pracy. Ale nawet mistrzowi przytrafiają się wpadki. Towarzyszymy Bastowi przez jeden dzień, od świtu do północy, przyglądając się jego sprawdzonym sposobom działania. Przemyślne plany i ukradkowe podchody zawsze są wirtuozerskim balansowa-niem na granicy kłopotów, z których jednak zwykle udaje mu się wyślizgnąć z niespotykaną gracją. W końcu jaki pożytek z ostrożności, jeśli trzyma z dala od niebezpieczeństw i… spełniania pragnień?

 

Patrick Rothfuss studiował m.in. chemię, psychologię i literaturę angielską. Jest wykładowcą akademickim w Wisconsin. Gdy nie czyta (nałogowo) i nie pisze, marnuje czas na gry komputerowe i eksperymenty z formułami alchemicznymi.

Tytuł: Wąska droga między pragnieniami
Autor: Patrick Rothfuss
Tłumaczenie: Mirosław P. Jabłoński
Wydawca: Rebis
Data wydania: 27 lutego 2024
Liczba stron: 200
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-8338-149-7

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona wydawnictwa Rebis
Tagi: Wąska droga między pragnieniami | Patrick Rothfuss


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.