Arkady Saulski, Czerwony Lotos
» Wieści » Potęga snu

Potęga snu

25-01-2021 10:32 | Radosław 'radomir' Czaja

Potęga snu

Wydawnictwo Uroboros zapowiedziało wydanie książki Wezwij sokoła Maggie Stiefvater, autorki znanej przede wszystkim z cyklu Król kruków. Nowa powieść zapoczątkuje trylogię Śniący i ukaże się pod koniec lutego 2021 roku.

Opis:

Wśród nas znajdują się śniący... i wyśnieni. Ci, którzy śnią, nie potrafią się przed tym powstrzymać, mogą jedynie próbować to kontrolować. Ci, którzy zostali wyśnieni, nie są w stanie wieść samodzielnego życia, ponieważ zasną na zawsze, jeśli ich śniący umrą.
Istnieją tacy, którzy lgną do śniących. By ich wykorzystywać. By ich więzić. By ich zabijać, zanim ich sny zniszczą nas wszystkich.
Ronan Lynch jest śniącym. Potrafi wyciągać ze swoich snów zarówno wspaniałości, jak i koszmary, i przenosić je do swojej ułomnej rzeczywistości.
Jordan Hennessy jest złodziejką. Im bardziej zbliża się do wyśnionego przedmiotu, którego poszukuje, tym bardziej nierozerwalnie się z nim wiąże.
Carmen Farooq-Lane jest łowczynią. Jej brat był śniącym... i zabójcą. Na własne oczy widziała, jakie skutki może przynieść śnienie śniącemu. Obserwowała też szkody, jakie potrafią wyrządzić śniący. To jednak nic w porównaniu z apokalipsą, jaka wkrótce ma się rozszaleć...

Wydawnictwo: Uroboros
Cykl: Śniący
Tytuł oryginału: Call Down the Hawk
Tłumaczenie: Piotr Kucharski
Data wydania: 24 lutego 2021
Rok wydania oryginału: 2019
Tom cyklu: 1

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wydawnictwo Uroboros
Tagi: Śniący | Maggie Stiefvater | Wezwij sokoła | Król Kruków


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.