» Wieści » Podwójna dawka Abecrombiego już w tym tygodniu

Podwójna dawka Abecrombiego już w tym tygodniu

23-02-2021 06:44 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Podwójna dawka Abecrombiego już w tym tygodniu

Na stronie wydawnictwa Mag zamieszczono potwierdzenie, że 24 lutego ukaże się jego nakładem Kłopotliwy pokój, kontynuacja Szczypty nienawiści Joe Abercrombiego, a także wznowienie krótkich tekstów z tego samego świata pod tytułem Ostre cięcia. Obie książki zostaną objęte patronatem naszego serwisu.

Zapowiedź:

Savine dan Glokta, niegdyś najpotężniejsza inwestorka w Adui, traci dawną trzeźwość sądów, fortunę i reputację. Nie wyzbywa się jednak ambicji i bez skrupułów dąży do swoich celów.

Dla prawdziwych bohaterów, którzy jak Leo dan Brock i Stour Zmierzchun szczęśliwi są tylko z mieczem w ręku, pokój to ciężki znój, który najlepiej jak najszybciej mieć za sobą. Trzeba jednak najpierw – pielęgnując dawne urazy – zagarnąć wpływy i zgromadzić sojuszników. Tymczasem Rikke musi zapanować nad swoim długim okiem, nim jego moc ją zabije.

Niepokoje narastają we wszystkich grupach społecznych. Destruktorzy w dalszym ciągu kryją się w cieniu, planując wyzwolenie prostego człowieka. Arystokraci toczą spory i walczą o władzę. Orso, szukający bezpiecznej ścieżki przez niebezpieczny polityczny labirynt, odkrywa, że przysparza sobie w ten sposób nowych wrogów i zaciąga nowe długi.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Stare obyczaje odchodzą do lamusa, a wraz z nimi odejść muszą dawni przywódcy. Ci, którzy przejmą po nich ster, przekonają się, że żaden sojusz, żadna przyjaźń i żaden pokój nie trwają wiecznie.

Tytuł: Kłopotliwy pokój
Cykl: Pierwsze prawo
Autor: Joe Abercrombie
Tłumaczenie: Wojciech Szypuła
Wydawca: Mag
Data wydania: 24 lutego 2021
Liczba stron: 746
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-66712-16-4
Cena: 49 zł

 

„Ostre cięcia” to zbiór nagradzanych historiii i nowych opowiadań mistrza mrocznej fantasy, Joego Abercrombiego.

Przemoc szaleje, zdrada rozkwita, a słowa są równie śmiercionośne jak oręż w tej galerii zakulisowych rozgrywek, pobocznych historii i zakakujących zakończeń. Unia jest pełna drani, ale tylko jeden z nich uważa, że jest w stanie samodzielnie odnieść zwycięstwo, gdy nadciągają Gurkhulczycy: niezrównany pułkownik Sand dan Glokta.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Curnden Gnat i jego drużyna wyruszają za Crinnę, by odzyskać tajemniczy przedmiot. Jest tylko jeden kłopot: nikt nie wie, czego właściwie szukają. Shevedieh, najlepsza złodziejka w Styrii, miota się między kolejnymi wpadkami i katastrofami u boku swojej najlepszej przyjaciółki, a zarazem najgorszego wroga: Javre, Lwicy z Hoskoppu. A po latach rozlewu krwi pełen ideałów wódz Bethod rozpaczliwie pragnie zaprowadzić pokój na Północy. Stoi mu na drodze tylko jedna przeszkoda – jego własny obłąkany podwładny, najgroźniejszy człowiek na Północy: Krwawa Dziewiątka…

Tytuł: Ostre cięcia
Cykl: Pierwsze prawo
Autor: Joe Abercrombie
Tłumaczenie: Robert Waliś
Wydawca: Mag
Data wydania: 24 lutego 2021
Liczba stron: 426
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-66712-17-1
Cena: 39 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Sklep wydawnictwa Mag
Tagi: Ostre cięcia | Kłopotliwy pokój | Joe Abercrombie


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.