» Wieści » Podróż Hejmdala trwa w najlepsze

Podróż Hejmdala trwa w najlepsze

27-02-2021 21:57 | Radosław 'radomir' Czaja

Podróż Hejmdala trwa w najlepsze

25 lutego ukazała się powieść Relikt Dariusza Domagalskiego, piąty tom cyklu Hejmdal. Za wydanie książki odpowiada wydawnictwo Drageus – zapraszamy do zapoznania się z jej opisem.

Opis:

Okręt terrańskich sił zbrojnych „Hajmdal” przemierza kosmiczną pustkę, kierując się ku rubieżom Galaktyki. Mknie w stronę przeznaczenia. Tam gdzie według przepowiedni ma się wszystko rozstrzygnąć. Cel jest już blisko. Na wyciągnięcie ręki.

Zbliża się wielka bitwa.

Tymczasem „Hajmdal” dociera do układu planetarnego skolonizowanego przez Diohda. Mieszkańcy żyją w strachu przed tajemniczym okrętem widmo, który terroryzuje szlaki handlowe. Niszczy frachtowce i orbitalne bazy. Nikt nie jest w stanie go powstrzymać. Władze systemu zwracają się do admirała Nathaniela Kashtaritu z prośbą o pomoc w poskromieniu piratów.

Drednot rusza na polowanie.

Na bagnistej planecie Karazan terrańscy naukowcy w towarzystwie jedynie niewielkiego oddziału ochrony badają ruiny starożytnej cywilizacji. Nagle kontakt z nimi urywa się. Z misją ratunkową wyrusza Pluton 7. Sierżant Ezra Leahy pragnie jak najszybciej odkryć, co się wydarzyło.

Jedną z zaginionych jest Abigail Torres.

Nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Mroczne sekrety wypełzają na światło dzienne. Załoga „Hajmdala” staje w obliczu starożytnej grozy. Admirał Kashtaritu musi podjąć trudne decyzje, zmierzyć się z prawdą i wrogiem, jakiego nikt wcześniej nie spotkał.

Podróż trwa.

Wydawnictwo: Drageus
Cykl: Hajmdal
Data wydania: 25 lutego 2021
Oprawa: miękka
Format: 12.5x19.5 cm
Liczba stron: 360
Cena: 34,90 zł
Tom cyklu: 5

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona wydawcy
Tagi: Relikt | Hejmdal | Dariusz Domagalski


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.