» Pocałunek żelaza

Pocałunek żelaza

Dodała: dircemari

Pocałunek żelaza
8.12
Ocena użytkowników
Średnia z 4 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 6
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Pocałunek żelaza (Iron Kissed )
Cykl: Mercedes Thompson
Tom: 3
Autor: Patricia Briggs
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 29 października 2010
Liczba stron: 408
Oprawa: miękka
Format: 125 x 205 mm
Seria wydawnicza: Obca Krew
ISBN-13: 978-83-7574-282-4
Cena: 36,90 zł

Nasze iluzje działają najlepiej na wzrok i dotyk, nieźle na smak i słuch, ale znacznie gorzej w przypadku węchu. Większość ludzi ma kiepski węch, więc w zasadzie to bez znaczenia. A ty już przy pierwszym spotkaniu wyczułaś, że jestem nieczłowiekiem. Nos na wiatr Mercy! Uroczysko to nie miejsce dla grzecznych dziewczynek. Pradawni stronią od ludzi. Wolą swoje rezerwaty, ludzkość nie jest jeszcze gotowa na ich poznanie. Rządzą się własnymi regułami, ich prawo jest twarde i szybkie... ale nie zawsze sprawiedliwe. Mercy spłaca dług zaciągnięty u swojego mentora, Mrocznego Kowala. Pośród istot, które od wieków żyją w cieniu tajemnicy musi wytropić bestialskiego mordercę, ale sekrety Uroczyska i Pradawnych powinna zostawić w spokoju. Dla własnego dobra.

Tagi: Pocałunek żelaza | Patricia Briggs | Mercedes Thompson


Czytaj również

Pocałunek żelaza
Kojot znów w tarapatach
- recenzja
Ślad dymu
- recenzja
Klątwa burzy
Emocjonalny huragan
- recenzja
Czas ciszy
Europejska przygoda Mercy
- recenzja
Dotyk Ognia
Wilkołaki kontra pradawni
- recenzja
Zamęt Nocy
Problemy z "ex"
- recenzja

Komentarze


Kometa
   
Ocena:
0
Moi Drodzy, większość z Was pewnie zna serię o Mercy Thompson pani Briggs. Do fanów tegoż tytułu mam gorącą prośbę. Część z was pewnie wie, że Patricia Briggs jest autorką też drugiej serii o wilkołakach - Alpha & Omega. Seria ta jest powiązana z serią Mercy. Fani obu tych cyklów z forum Gavran (http://forum.fan-dom.pl) podjęli próbę uproszenia Fabryki żeby wydała także Alpha & Omega. W tym celu została napisana petycja:

http://www.petycje.pl/7739

która, jeśli zbierze odpowiednią ilość podpisów, może stać się bodźcem dla wydawcy i umożliwi nam przeczytanie A&O w naszym rodzimym języku.

Bardzo Was proszę o wsparcie! Każdy podpis jest dla nasz szalenie ważny i wdzięczni byś byli niewymownie gdybyście dołożyli do tej petycji swoją cegiełkę. Pamiętajcie jednak proszę, że tylko podpisy zweryfikowane mailowo się liczą.
27-08-2011 13:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.