» Wieści » Płomień od Powergraphu już w księgarniach

Płomień od Powergraphu już w księgarniach

10-09-2021 09:46 | Radosław 'radomir' Czaja

Płomień od Powergraphu już w księgarniach

Na księgarskie półki trafiła dziś powieść Płomień Magdaleny Salik. Za wydanie książki odpowiada wydawnictwo Powergraph – zapraszamy do zapoznania się z zarysem jej fabuły.

Opis:

Naukowcy szykują się do największej z dotychczasowych misji ludzkości. W kosmosie, całkiem blisko jak na jego skalę, odkryto nadającą się do zamieszkania Drugą Ziemię. Co może zjednoczyć podzieloną ludzkość? Rozwiązaniem wydaje się nowy prometejski mit: ogólnoświatowy projekt wyprawy międzygwiezdnej do zbadania pokrytego lodem globu.

Za przygotowania „Płomienia” do startu odpowiada charyzmatyczny astrofizyk i inżynier technologii kosmicznych. Pozyskuje do projektu uzdolnioną psycholożkę moralności, która będzie odpowiadać za etyczne aspekty przedsięwzięcia. Dokąd zaprowadzi parę naukowców ich romans bez śladu cyfrowego? Czy mapowanie mózgu pilotów uczestniczących w misji okaże się sukcesem i przed jakimi dylematami z tym związanymi stanie ludzkość?

W powieści Magdaleny Salik zderzenie rzeczywistości alternatywnej z niespełnionymi ludzkimi aspiracjami prowadzi do absolutnie zaskakującego finału. Płomień zapewni czytelniczą satysfakcję zarówno fanom Stanisława Lema, jak i widzom serialu Westworld.

Wydawnictwo: Powergraph
Data wydania: 10 września 2021
ISBN: 978-83-66178-56-4
Oprawa: twarda
Format: 135x205
Liczba stron: 352
Cena: 42,00 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Powergraph
Tagi: Płomień | Magdalena Salik


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.