» Piętno Rzeki

Piętno Rzeki

Dodała: Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler

Piętno Rzeki
5.75
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie czytają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie czytam
Tytuł: Piętno Rzeki (River Marked)
Cykl: Mercedes Thompson
Tom: 6
Autor: Patricia Briggs
Tłumaczenie: Marek Najter
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 20 lutego 2015
Liczba stron: 400
Oprawa: miękka
Format: 125x195 mm
Seria wydawnicza: fantastyczna fabryka
Cena: 39,90 zł

Mercedes Thompson, kojot nie całkiem pospolity. Nie boi się złego wilka, ale pęka przed własną matką. Bohaterka pełną gębą. Nic dziwnego, że ciągle wpada w kłopoty po uszy.

Zawsze wiedziała, że jest inna. I nie chodziło tylko o to, że potrafi reperować silniki Volkswagenów. Mercy to zmiennokształtna. Cechę tę odziedziczyła po swoim ojcu. Nigdy nie poznała nikogo ze swojego gatunku. Aż do teraz.

Zło mieszka w dorzeczu rzeki Kolumbia – tylko jeden człowiek może mu stawić czoła. Mercy i jej towarzysz Wilkołak alfa, będą potrzebować jego pomocy. Jeśli chcą przeżyć...

Tagi: fantastyczna fabryka | Mercedes Thompson | Patricia Briggs | Piętno Rzeki


Czytaj również

Piętno Rzeki
Waleczny kojot znowu w akcji
- recenzja
Ślad dymu
- recenzja
Klątwa burzy
Emocjonalny huragan
- recenzja
Czas ciszy
Europejska przygoda Mercy
- recenzja
Dotyk Ognia
Wilkołaki kontra pradawni
- recenzja
Zamęt Nocy
Problemy z "ex"
- recenzja

Komentarze


    Piętno rzeki
Ocena:
0

Długo wyczekiwany, szósty już tom serii o Mercy Thompson, zmiennokształtnej pani mechanik, aktualnie dzielącej życie z atrakcyjnym alfą watahy wilkołaków, a także jej sąsiadem. Tym razem Mercy zostaje rzucona z dala od większości znanych nam już bohaterów, zostaje jej jedynie rzeczony alfa, za to pojawi się kilka nowych osób, w tym taka, która bardzo narozrabia, a do tego będzie mogła zdradzić nieco tajemnic o biologicznym ojcu Mercy. Ponadto tradycyjnie Mercedes musi się uporać z kłopotami, w które znowu – i to nie z własnej winy – się  wpakowała. „Piętno rzeki” to kolejna świetna pozycja urban fantasy – bohaterowie są ciekawi, zabawni, mają cięty język, a do tego sprawiają, że akcja wciąga i nie pozwala się oderwać, dopóki nie przekręci się ostatniej strony. A i potem pozostaje uczucie „chcę więcej!”. Serdecznie polecam tę pozycję każdemu, nawet jeśli nie czytał poprzednich części, ponieważ autorka zamieściła konieczne przypominajki, które pozwolą się odnaleźć w powieści nowym czytelnikom. Polecam.  :)

28-02-2015 19:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.