» Wieści » Para w ruch w Świecie Dysku

Para w ruch w Świecie Dysku

24-09-2016 14:14 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Para w ruch w Świecie Dysku

W drugiej połowie października do księgarni trafi Przewodnik Pani Bradshaw. Ilustrowany informator o drogach żelaznych: książka Terry'ego Pratchetta poświęcona stacjom i przystankom kolejowym Świata Dysku.

Opis książki:

Bogato ilustrowany i obfitujący w użyteczne ciekawostki "PRZEWODNIK PANI BRADSHAW" prezentuje Równiny Sto jak żaden inny.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Autoryzowany przez samego pana Lipwiga z HIGIENICZNEJ DROGI ŻELAZNEJ ANKH-MORPORK I RÓWNIN STO, bezcenny przewodnik pani GEORGINY BRADSHAW po wszystkich stacjach i przystankach kolei w pełni zasługuje na miejsce w bagażu każdego podróżnego na Dysku, choćby nawet nie ruszał się z fotela.

Od linowej ścieżki w Wielkim Zwisie do suków w Zemphis: pouczające widoki po drodze.

Bilety, panacea i jak przewieźć bagiennego smoka: kluczowe wskazówki i praktyczne strony podróży. Eleganckie kurorty i malownicze oberże: przyzwoite i czyste kwatery dla wszelkich gatunków i rozmiarów.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Terry Pratchett był uznanym twórcą, autorem niezwykle popularnego na całym świecie cyklu o Świecie Dysku. Pierwsza powieść tego cyklu, "Kolor magii", została wydana w roku 1983. Jego czterdziesta powieść o Dysku, "Para w ruch", ukazała się w roku 2013. Jego książki doczekały się licznych adaptacji scenicznych i filmowych, a ich autor był wielokrotnie nagradzany - zdobył m.in. Medal Carnegie i został nobilitowany za zasługi dla literatury. Zmarł w marcu 2015 r.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Terry Pratchett | Przewodnik Pani Bradshaw. Ilustrowany informator o drogach żelaznych | Świat Dysku


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.