Pamięć zwana imperium
» Wieści » Ostatnie namaszczenie - fragment

Ostatnie namaszczenie - fragment

04-03-2019 06:41 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Ostatnie namaszczenie - fragment

Wydawnictwo Fabryka Słów udostępniło fragment najnowszej powieści Krzysztofa Haladyna, zatytułowanej Ostatnie namaszczenie - zachęcamy do lektury.

Opis książki:

Trwa II Wojna Światowa, kulminacja chaosu, terroru i szaleństwa. Gdzieś na wschodzie Polski niewielki oddział partyzantów z zaciekłą determinacją broni swojego kraju przed najeźdźcami. Giną kolejni żołnierze, oddział powoli się wykrwawia. Jeśli zostaną w lesie nadchodząca zima będzie kresem dla nich wszystkich. W rozpaczliwej próbie przetrwania próbują odbić z rąk Rosjan pobliskie miasteczko. To, co tam zastają wystawia na próbę ich odwagę, siłę ducha i poczytalność. Bo jak pogodzić się z czymś, czego w żaden sposób nie może przyjąć racjonalny rozum?

Niepozorna książeczka, znaleziona w zniszczonym kościele, daje nadzieję. Na przetrwanie, a może nawet na zwycięstwo. Jednak cena, jaką przyjdzie za nie zapłacić będzie koszmarnie wysoka i wystawi na próbę człowieczeństwo każdego z partyzantów, łącznie z oddziałowym kapelanem. To on ostatecznie będzie musiał zdecydować, jak wielkie świętokradztwo jest skłonny popełnić w imię walki za Ojczyznę.

Ta historia chwyta za gardło na pierwszej stronie i nie odpuszcza do ostatniego zdania.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Ostatnie namaszczenie
Autor: Krzysztof Haladyn
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 1 marca 2019
Liczba stron: 370
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7964-398-1

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: ISSUU
Tagi: Krzysztof Haladyn | Ostatnie namaszczenie


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.