» Wieści » Ostatnia powieść Kresa w sprzedaży

Ostatnia powieść Kresa w sprzedaży

|

Ostatnia powieść Kresa w sprzedaży

W księgarniach możemy od dziś znaleźć Szerń i Szerer: Zima przed burzą, czyli ostatnią powieść napisaną przez zmarłego w 2022 roku Feliksa W. Kresa. Warto przypomnieć, że na tym nie koniec cyklu Księga Całości – jakiś czas temu potwierdzono bowiem, że za jego dokończenie odpowiadać będzie inny pisarz współpracujący z Fabryką Słów, czyli Arkady Saulski.

Opis:

Ostatnia książka Feliksa W.Kresa.

 

Nawet Potęga nie jest wieczna.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Wciąż żyją ludzie, którzy przed półwieczem widzieli ostatnią bitwę Szerni z Alerem. Bitwę, jak sądzili, zwycięską. Dziś dawna Potęga, nie unicwstwiona a jedynie uśpiona, zaczyna pożerać własny świat i własne dzieci.


Alerowie tysiącami przekraczają północną granicę i zalewają Armekt, broniony resztkami wojsk ocalałych z wojny między dwiema najpotężniejszymi kobietami świata. Teraz to one, te które w listach nazywają się siostrami, będą musiały odłożyć na bok dumę i nienawiść i wspólnie stawić czoła zagrożeniu, jakiego nie widział jeszcze świat pod niebem Szerni.


Gdy dwie królowe ślą listy, gdzieś daleko na północy, wśród mroku i śniegu, rozpoczyna się rozpaczliwa, uświęcona rzeź. Rzeź, po której nic już nie będzie takie samo.

Tytuł: Szerń i Szerer: Zima przed burzą
Cykl: Księga Całości
Tom: 11
Autor: Feliks W. Kres
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 9 lutego 2024
Oprawa: zintegrowana
ISBN-13: 978-83-7964-868-9

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Szerń i Szerer: Zima przed burzą | Feliks W. Kres


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.