» Ostatni Strażnik

Ostatni Strażnik

Dodał: memnos

Ostatni Strażnik
7.38
Ocena użytkowników
Średnia z 4 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Ostatni Strażnik (The Last Guardian)
Cykl: Warcraft
Tom: 3
Autor: Jeff Grubb
Tłumaczenie: Anna Studniarek
Wydawca: ISA
Miejsce wydania: Warszawa
Data wydania: 2004
Liczba stron: 304
Oprawa: miękka
Format: 115 x 175 mm
Seria wydawnicza: Warcraft
ISBN-10: 83-88916-89-0
Cena: 25,90 zł

W okrytej mgłą zapomnienia przeszłości świat Azeroth wypełniały wszelkiego rodzaju cudowne istoty. Tajemnicze elfy i wytrzymałe krasnoludy żyły we względnym pokoju i harmonii z ludzkimi plemionami... aż do chwili, gdy demoniczna armia znana jako Płonący Legion na zawsze zniszczyła spokój tego świata. Teraz orki, smoki, gobliny i trolle walczą o władzę nad podzielonymi, skłóconymi królestwami. Wszystko to jest częścią wielkiego, niebezpiecznego planu, który zadecyduje o przyszłości świata Warcraft.

Strażnicy Tirisfal: ród wybrańców pełnych niemal boskiej mocy, z których w każdym pokoleniu jeden prowadzi tajemną, samotną wojnę przeciwko Płonącemu Legionowi. Od urodzenia przeznaczeniem Medivha było stać się największym i najpotężniejszym ze szlachetnego zakonu. Jednak od początku jego duszę plamiła ciemność, wypaczając niewinność i zwracając w stronę zła moce, które powinny służyć dobru. Wewnętrzna walka ze złem rozdartego między dwoma przeznaczeniami Medivha zadecyduje o losach samego Azeroth... i na zawsze zmieni świat.

Komentarze

string(15) ""

   
Ocena:
0
Zdecydowanie najlepsza spośród tych trzech (#1 Dzień Smoka i #2 Władca Klanów). Niezłe, dla fanów naprawdę może być świetne :)
28-05-2010 21:47

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.