» Wieści » Ósmy tom Expanse w sprzedaży

Ósmy tom Expanse w sprzedaży

18-06-2020 17:18 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Ósmy tom Expanse w sprzedaży

Nakładem wydawnictwa Mag ukazał się Gniew Tiamat, ósmy i przedostatni tom serii science fiction Expanse autorstwa Jamesa S.A. Corey'a. Powieść została objęta patronatem naszego serwisu.

Opis:

Otwarto ponad tysiąc trzysta wrót do układów słonecznych rozsianych w galaktyce, ale w miarę jak ludzkość buduje swe międzygwiezdne imperium na ruinach obcych, coraz bardziej wzbierają tajemnice i zagrożenia.

W martwych układach, gdzie wrota prowadzą do czegoś dziwniejszego od obcych planet, Elvi Okoye prowadzi desperackie badania natury ksenocydu, do którego doszło zanim pojawiły się pierwsze istoty ludzkie i poszukiwania broni do walki z siłami na granicy niewyobrażalnego. Choć cena wiedzy może być wyższa, niż będzie gotowa zapłacić.

W sercu imperium Teresa Duarte przygotowuje się na przyjęcie ciężaru boskich ambicji jej ojca. Socjopatyczny naukowiec Paolo Cortázar i mefistofelesowski więzień James Holden to tylko dwa niebezpieczeństwa w pałacu pełnym intryg, lecz Teresa też ma swoje tajemnice i plany, których nie domyśla się jej ojciec, cesarz.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Rozrzucona po imperium załoga Rosynanta prowadzi zajadłą walkę opóźniającą umacnianie się autorytarnego reżimu Duarte. Zanikają wspomnienia starego ładu, a coraz pewniejsza wydaje się przyszłość wiecznej władzy Lakonii, a wraz z nią bitwa, której ludzkość nie może wygrać, bo odwaga i ambicja nie wystarczą, by uporać się z koszmarem kryjącym się między światami…

Tytuł: Gniew Tiamat
Cykl: Expanse
Tom: 8
Autor: James S.A. Corey
Tłumaczenie: Marek Pawelec
Wydawca: Mag
Data wydania: 17 czerwca 2020
Liczba stron: 560
Oprawa: twarda
ISBN-10: 34502709
Cena: 39 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Expanse | Gniew Tiamat


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.