» Wieści » Nowe wydanie Pokoju światów Pawła Majki 20 kwietnia

Nowe wydanie Pokoju światów Pawła Majki 20 kwietnia

19-03-2018 13:59 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nowe wydanie Pokoju światów Pawła Majki 20 kwietnia

Wydawnictwo Genius Creations poinformowało, że 20 kwietnia do sprzedaży trafi twardookładkowe wznowienie Pokoju światów Pawła Majki, ozdobione ilustracjami autorstwa Marka Rudowskiego.

Zapowiedź;

Ziemia po Kresie

I wojna światowa była tragedią, ale nie skończyła się tak, jak mówią podręczniki historii. Na Ziemi wylądowali Marsjanie. Inwazja została odparta, a uwięziony na powierzchni planety najeźdźca zasymilowany, jednak odtąd nic już nie było takie jak dawniej.

Sprowadzone przez Obcych mitbomby uwolniły energię wiary, która ożywiła postaci z mitologii, baśni i legend. Domy otoczono ochronnymi barierami, boscy patroni strzegą poszczególnych miast, po ulicach przechadzają się upiory i magowie. Miejsce dawnych państw zajęły spółki handlowe, Republika Narodów i na pół świadome państwa-organizmy: Wieczna Rewolucja, Wiekuista Puszcza czy Matka Tajga.

Czego poszukuje zorganizowana przez Nowakowskiego – bogatego krakowskiego Marsjanina – ekspedycja na wschód? Trwają lata Pokoju, ale wyprawa sterowcem nad Kresami Rzeczypospolitej nigdy nie należała do bezpiecznych… Czy barwna zbieranina indywidualności – opętany przez nienawiść Mirosław Kutrzeba, stworzony w laboratorium ślepy bóg Szuler Losu, uzależniony od czarciego mleka były inspektor kolejowy Grabiński, cyganka Sara, olbrzym Burzymur i naiwny Jasiek – wie, na co się porwała?

Zamieszkująca ciało Kutrzeby zmora dopilnuje, żeby nie zapomniano o zemście.

Brawurowa powieść Pawła Majki to fantastyka przygodowa na najwyższym poziomie, która zachwyca dynamiką wydarzeń, spójnością opisywanego świata i rozmiarem kreacji. Od czasów H.G. Wellsa wojna światów nie została nakreślona z takim rozmachem!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Pokój światów
Cykl: Mitoświat
Tom: 1
Autor: Paweł Majka
Autor ilustracji: Marek Rudowski
Wydawca: Genius Creations
Data wydania: 20 kwietnia 2018
Liczba stron: 580
Oprawa: twarda
Cena: 59,99 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Paweł Majka | Pokój światów


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.