» Wieści » Nowe polskie wydawnictwo

Nowe polskie wydawnictwo

|

Nowe polskie wydawnictwo
W Lublinie powstało kolejne w ostatnim czasie, nowe wydawnictwo - Ifryt. Oto informacja jaką od nich otrzymaliśmy:

Ifryt wchodzi do gry

Z przyjemnością informujemy, ze na polskim rynku wydawniczym powstało coś nowego – Wydawnictwo IFRYT.

Naszym celem jest wydawanie wysokiej jakości literatury popularnej. Chcemy dostarczać Wam lektur, przy których ciekawie i miło spędzicie wolny czas. Rozpoczynamy od fantastyki. Już niedługo, bo na poznańskim Pyrkonie odbędzie się prapremiera pierwszego tomu cyklu dark fantasy Teatr węży zatytułowanego Dwie karty, którego autorką jest Agnieszka Hałas, a w kolejce już czekają następni autorzy: Maciej Żytowiecki z kryminałem urban fantasy oraz Alak Akab z twardą science fiction.

Oprócz książek będziemy wydawać również gry planszowe i karciane, w które będziecie mogli grać z rodziną, przyjaciółmi tudzież znajomymi, i z przyjemnością wspominać każde takie spotkanie. Już w maju możecie spodziewać się pierwszych produkcji: karcianki niekolekcjonerskiej Panteon, traktującej o morderczych starciach bogów, oraz szalonej gry imprezowej Zwierzaki.

Nie wykluczamy także możliwości wydawania gier fabularnych i komiksów. Jeżeli ktoś zgłosi do nas ciekawy projekt, który nam się spodoba, z pewnością go wydamy.

Zapraszamy do współpracy autorów powieści i opowiadań, twórców gier, grafików, redaktorów i tłumaczy. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Postaramy się odpowiedzieć na każdy mail.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową: www.ifryt.eu, gdzie już teraz możecie zapoznać się z naszymi najbliższymi planami wydawniczymi, oraz na odwiedzanie profilu Wydawnictwa Ifryt na Facebooku.

IFRYT – rozpalamy wyobraźnię!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Ifryt
Tagi: Agnieszka Hałas


Czytaj również

Komentarze


baczko
   
Ocena:
0
Hm, debiut zaczynając od polskich mało znanych autorów?

Odważne :)
07-03-2011 22:01
Ifryt
   
Ocena:
0
Nie mam z tym nic wspólnego! ;)
07-03-2011 22:03
mr_mond
   
Ocena:
0
Pozostaje życzyć powodzenia, byłoby super, gdyby coś z tego wyszło.
08-03-2011 11:16
M.S.
   
Ocena:
0
Z jednej strony straszą ostatecznym upadkiem polskiego rynku książkowego z powodu 5% stawki VAT, a z drugiej jak grzyby po deszczu powstają kolejne wydawnictwa...

Czekam, aż ta bańka pęknie i podobnie jak było niespełna 20 lat, będziemy świadkami serii plajt. Niestety, rynek polski nie jest z gumy. Przetrwają tylko ci, co zdążyli się już usadowić, i może jeden lub dwóch debiutantów.
08-03-2011 13:57
Fenris

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dla czytelnika to dobrze, że powstają nowe wydawnictwa fantastyki...
08-03-2011 15:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.