» Wieści » Nowe polskie urban fantasy już za miesiąc

Nowe polskie urban fantasy już za miesiąc

21-01-2022 17:59 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nowe polskie urban fantasy już za miesiąc

W połowie lutego nakładem wydawnictwa Sine Qua Non ukaże się Kołysanka dla czarownicy, nowa powieść urban fantasy autorstwa Magdaleny Kubasiewicz – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią książki.

Zapowiedź:

Jagoda, specjalistka od klątw, przez złośliwych zwana Wilczą Jagodą, ma trzy problemy. Młodą czarownicę, chcącą zostać jej uczennicą, krewnych mających skłonności do pakowania się w kłopoty oraz rzuconą przed laty klątwę, może mocno namieszać w życiu wiedźmy.

Jagoda musi odkryć, jakie sekrety skrywała jej prababka, powstrzymać pewną potężną i złaknioną krwi czarodziejkę, a w przerwach jeszcze ułożyć plan nauczania dla młodej czarownicy. Na dodatek w Warszawie dochodzi do fali zbrodni, w której brat Jagody o mały włos nie zostaje zabity. Czy sprosta tym zadaniom, zachowując życie oraz zdrowe zmysły?

"Fatalna reputacja i potężna magia to solidny fundament dla heroiny Urban Fantasy. Jagoda Wilczek, Wilcza Jagoda i specjalistka od klątw, pasuje do nich jak ulał. Odkąd przeczytałam "Sen nocy miejskiej" w "Hardych Baśniach", miałam nadzieję na kolejne spotkanie z Jagodą. Magdalena Kubasiewicz mnie nie zawiodła. Z nielichą brawurą wkracza na scenę z nowiutką serią. A ja znowu chcę więcej. Klątwa jak nic – Aneta Jadowska

Tytuł: Kołysanka dla czarownicy
Autor: Magdalena Kubasiewicz
Wydawca: SQN
Data wydania: 16 lutego 2022
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-8210-386-1
Cena: 44,99 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Magdalena Kubasiewicz | Kołysanka dla czarownicy


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Tiszka
   
Ocena:
0

Oooo, Kubasiewicz! To może być fajne!

24-01-2022 10:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.