» Wieści » Nowa przygoda ze świata Star Wars zapowiedziana

Nowa przygoda ze świata Star Wars zapowiedziana

|

Nowa przygoda ze świata Star Wars zapowiedziana

Wydawnictwo Olesiejuk zdradziło, że w styczniu przyszłego roku ukaże się jego nakładem Eskadra Alfabet. Puste słońce, kolejna powieść autorstwa Alexandra Freeda osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen – zachęcamy do zapoznania się z jej zapowiedzią. 

Zapowiedź:

POLOWANIE ESKADRY ALFABET NA NAJBARDZIEJ ZABÓJCZE MYŚLIWCE TIE W GALAKTYCE JESZCZE NIE DOBIEGŁO KOŃCA! PRZEŻYJ KOLEJNĄ NIESAMOWITĄ PRZYGODĘ W ŚWIECIE GWIEZDNYCH WOJEN!


Wieść o zwycięstwie Nowej Republiki rozeszła się szerokim echem po galaktyce. W jego następstwie okręty flagowe nowo powstałego galaktycznego rządu zmierzają ku najodleglejszym gwiazdom, odszukując i niszcząc ostatki imperialnej tyranii. Jednak niektóre duchy trudniej przepędzić niż inne, a żadne nie są równie niebezpieczne co Skrzydło Cienia. Powstała z potrzeby chwili Eskadra Alfabet pod dowództwem Yriki Quell nadal podąża tropem Skrzydła Cienia. Jej cel wydaje się bliski, a pilotom zaczyna ciążyć presja, by odnaleźć pułk imperialnych myśliwców, nim będzie za późno. Żądna sukcesu Quell współpracuje, choć niechętnie, z Caernem Adanem z Wywiadu Nowej Republiki, a także z legendarną generał Herą Syndullą, przygotowując najniebezpieczniejszy dotąd fortel w swojej karierze. Celem jest zwabienie Skrzydła Cienia w pułapkę, która mogłaby zakończyć pogoń raz na zawsze.

Jednak skryty w ciemnościach wróg nie próżnuje. Soran Keize, ostatni spośród imperialnych asów, zajął miejsce Nestorki i objął dowództwo nad Skrzydłem Cienia, by w godzinie największej próby tchnąć nowe życie w jednostkę. Powróciwszy z tułaczki spowodowanej wojennymi wstrząsami, Keize znów odnalazł sens istnienia – zamierza poprowadzić zagubionych żołnierzy i zapewnić im bezpieczeństwo. Na drodze stoi mu jedna rzecz – najbardziej niedobrana eskadra we Flocie Nowej Republiki pod wodzą jego dawnej podopiecznej: zdrajczyni Yriki Quell.

Tytuł: Star Wars. Eskadra Alfabet. Puste słońce
Autor: Alexander Freed
Wydawca: Olesiejuk
Data wydania: 26 stycznia 2022
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-8262-086-3
Cena: 44,90 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Star Wars. Eskadra Alfabet. Puste słońce | Star Wars | Gwiezdne wojny


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.