» Wieści » Nowa powieść autorki Siedmiu Królestw za tydzień

Nowa powieść autorki Siedmiu Królestw za tydzień

10-08-2017 16:20 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nowa powieść autorki Siedmiu Królestw za tydzień

Przypominamy, że 17 sierpnia nakładem wydawnictwa Otwarte ukaże się Zaklinacz ognia, pierwszy tom cyklu fantasy Starcie królestw autorstwa Cindy Williams Chimy, znanej m.in. z Siedmiu Królestw.

Zapowiedź:

Pierwszy tom nowej serii „Starcie królestw”.

Chłopiec sięgnął do swojego amuletu, jak robił kilkanaście razy dziennie, i poczuł charakterystyczny przepływ energii. Czarownicy stale emanowali magiczną energią. Amulety gromadziły tę moc, aż uzbierało się jej tyle, że można ją było wykorzystać. Bez amuletu magia rozpraszała się i marnowała.

Trwa wojna między królestwami Arden i Fellsmarch. Władca Ardenu Gerard nie cofnie się przed niczym, żeby zapanować nad całym kontynentem – nawet przed zniewoleniem czarodziejów. Na jego drodze staje jednak dwoje ludzi, których uczucia zranił za bardzo.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Adrian, syn Wielkiego Maga i królowej Fellsmarchu, marzy o tym, by zostać magicznym uzdrowicielem. Gdy jego ojciec ginie w zasadzce wroga, poprzysięga zemstę i doskonali znajomość trucizn. Jenna ma na karku tajemnicze znamię, a jej serce bije w rytm płomieni. Przez lata zmuszana była do pracy w kopalniach miasta Delphi. Przyłącza się do walki, gdy żołnierze Ardenu zabijają jej przyjaciół.

Wspólny cel splata losy Adriana i Jenny na ardeńskim dworze. Aby pokonać Gerarda, będą musieli odnaleźć się w świecie, gdzie nie ma prostego podziału na dobrych i złych, wśród ryzykownych sojuszy i pałacowych intryg. Równie niebezpieczna okaże się prawda o ich przeznaczeniu…

Tytuł: Zaklinacz ognia
Cykl: Starcie królestw
Tom: 1
Autor: Cinda Williams Chima
Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
Wydawca: Otwarte
Data wydania: 17 sierpnia 2017
Seria wydawnicza: Moondrive
Cena: 39,90 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Zaklinacz ognia | Cinda Williams Chima


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.