» Wieści » Nowa powieść autorki Odcieni magii wkrótce trafi do sprzedaży

Nowa powieść autorki Odcieni magii wkrótce trafi do sprzedaży

01-02-2021 06:29 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nowa powieść autorki Odcieni magii wkrótce trafi do sprzedaży

24 lutego nakładem wydawnictwa We Need YA ukaże się Niewidzialne życie Addie LaRue, nowa powieść fantastyczna autorstwa V.E. Schwab, która dała się przedtem poznać jako autorka takich książek, jak Vicious: Nikczemni oraz Mroczniejszy odcień magii. W rozszerzeniu wieści zamieściliśmy zapowiedź tej pozycji, zachęcamy do lektury.

Zapowiedź:

„Nigdy nie módl się do bogów, którzy odpowiadają po zmroku”.

Francja, rok 1714. Uciekająca sprzed ołtarza młoda dziewczyna imieniem Adeline popełnia niewyobrażalny błąd. Zawiera umowę z diabłem. Faustowski pakt nakłada na nią ograniczenie – możliwość wiecznego życia bez szansy na bycie zapamiętaną przez kogokolwiek – dlatego Addie decyduje się opuścić swoją wioskę, albowiem straciła wszystko.
Dziewczyna jest zdeterminowana znaleźć dla siebie właściwe miejsce, nawet jeśli została skazana na wieczną samotność. Ale czy na pewno? Każdego roku, w dniu jej urodzin, tajemniczy Luc przychodzi z wizytą i pyta, czy Addie jest już gotowa, by oddać mu swą duszę. Ich mroczna i ekscytująca gra będzie trwać przez wieki.
Minie trzysta lat, zanim Addie odwiedzi ukrytą w Nowym Jorku księgarnię i pozna kogoś, kto zapamięta jej imię – i nagle wszystko znów zmieni się na zawsze.
W stylu „Żony podróżnika w czasie” i „Życia po życiu”, „Niewidzialne życie Addie LaRue” jest wymykającą się wszystkim gatunkom opowieścią, która wciąż nie przestaje królować na listach bestsellerów „New York Timesa”!

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: V.E. Schwab | Niewidzialne życie Addie LaRue


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.