» Wieści » Nowa powieść V.E. Schwab już za tydzień

Nowa powieść V.E. Schwab już za tydzień

21-01-2020 22:29 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nowa powieść V.E. Schwab już za tydzień

Za tydzień za sprawą wydawnictwa We Need YA ukaże się powieść Vengeful. Mściwi, kontynuacja wydanej w ubiegłym roku książki Vicious. Nikczemni autorstwa V.E. Schwab.

Zapowiedź:

Przed wami przesycona supermocami konfrontacja niezwykłych umysłów opanowanych niepohamowaną żądzą zemsty. Bestsellerowa autorka i zwyciężczyni Goodreads Choice Awards, V.E. Schwab, powraca z ekscytującą kontynuacją "Nikczemnych".

Marcella Riggins nie potrzebuje nikogo. Po szybkim otrząśnięciu się ze spotkania ze śmiercią nareszcie zyskuje władzę, o której zawsze marzyła. Wykorzystuje swoją nowo nabytą moc, aby rzucić miasto Merit na kolana! Zbierając sprzymierzeńców, nie przepuści okazji, by zniszczyć dwóch najbardziej niesławnych PonadPrzeciętnych – Victora Vale’a i Elia Evera. Wszystko to, by stać się najpotężniejszą kobietą chodzącą po Ziemi. Scena Merit znowu zostanie ustawiona i przygotowana na finałowe, ostateczne i brutalne starcie. Kto przetrwa tę rozgrywkę i dopełni zemsty?

Magneto i profesor X. Superman i Lex Luthor. Victor Vale i Eli Ever. Sydney i Serena Clarke. Te postacie dowodzą, że najsilniejsze więzi mogą być początkiem najgorszych konfliktów

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Tytuł: Vengeful. Mściwi
Cykl: Złoczyńcy
Tom: 2
Autor: V.E. Schwab
Tłumaczenie: Maciej Studencki
Wydawca: We Need YA
Data wydania: 29 stycznia 2020
ISBN-10: 33982571
Cena: 39,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: V.E. Schwab


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.