» Wieści » Nowa powieść Tomasza Marchewki już w księgarniach

Nowa powieść Tomasza Marchewki już w księgarniach

07-04-2021 21:28 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nowa powieść Tomasza Marchewki już w księgarniach

Do sprzedaży trafiła już Ostatnia sztuka Tadeusa Voldta, nowa powieść fantastyczna autorstwa Tomasza Marchewki, kontynuująca historię rozpoczętą w Wszyscy patrzyli, nikt nie widział – zachecamy do zapoznania się z opisem książki.

O książce:

Według planu. Z fartem.

Jeśli chcesz przekazać komuś przesyłkę i zrobić to tak, by nikt się o tym nie dowiedział, jest tylko jedna osoba, do której możesz się zgłosić – Iva Schlitz. Zawsze dotrzymuje terminów i zapewnia pełną dyskrecję. Iva do niedawna grała bezpiecznie. Problem w tym, że bardzo potrzebuje pieniędzy. Wie, że w Hausenbergu istnieje pewna droga na skróty – wystarczy, że zacznie brać zlecenia od miejscowej bandyterki. Takie, po których ciężka robi się nie tylko kieszeń, ale też sumienie.

W ten sposób Iva trafia do świata nocy, pełnego szulerów, złodziei, klik i Rekinów. Jest to miejsce, które bardzo trudno opuścić, zwłaszcza kiedy twoim przewodnikiem jest Tadeus Voldt, złotoręki kasiarz, potrafiący otworzyć każdy sejf. Voldt właśnie wyszedł z więzienia i ma na oku pewien bank. Żeby plan Tadeusa się powiódł, kasiarz potrzebuje pomocy Ivy. Dziewczyna wydaje się nie mieć nic do stracenia… Ale czy na pewno?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Fantastyka gangsterska w najlepszym wydaniu! Łotrzykowska opowieść o mieście szulerów zapoczątkowana przez Wszyscy patrzyli, nikt nie widział, doczekała się nowej niezależnej historii, w której gra się wyłącznie o wysokie stawki.
Sprawdzasz?

Autor

Tomasz Marchewka

Data wydania

07/04/2021

Format

135 x 210 mm

Ilość stron

328

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

ISBN

9788381295499

Cena detaliczna

39,99 zł

Dostępne wersje

papierowa / ebook /

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Wydawnictwo Sine Qua Non
Tagi: Ostatnia sztuka Tadeusa Voldta | Tomasz Marchewka


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.