» Wieści » Nowa powieść Przechrzty jeszcze w tym miesiącu

Nowa powieść Przechrzty jeszcze w tym miesiącu

06-04-2020 21:21 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nowa powieść Przechrzty jeszcze w tym miesiącu

24 kwietnia nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się powieść zatytułowana Demony zemsty. Beria, szósty tom cyklu fantastyczno - historycznego autorstwa Adama Przechrzty.

Zapowiedź:

Premiera: 24 kwietnia 2020
ISBN: 978-83-7964-550-3
Oprawa: miękka
Liczba stron:

 

- Nie zginę –zapewniłem. –Znasz ten psalm? „Chociaż idę doliną cienia i śmierci, niczego się nie boję...” Amerykańscy żołnierze, zmienili zakończenie: ... „bo to właśnie ja jestem najgorszym skurwysynem w tej dolinie”.

Pułkownikowi Razumowskiemu nie będzie dane spokojnie powrócić do zdrowia po zamachu Abakumova i spotkaniu z Qingbao. Nagła choroba Stalina rozpoczyna bezlitosną rozgrywkę, w której Razumowski odegra kompletnie niechcianą, choć znaczącą rolę. Pułkownik musi poradzić sobie z czekistami, Berią, zwolennikami monarchii z "Białego Kremla", błatnymi, triadami, przeszłością własnej rodziny i nieśmiertelnymi z seksty Doskonałych. Prawdopodobnie najrozsądniej zrobiłby przykładając do skroni lufę tokariewa i pociągając za spust. Ale nie ma na to czasu...

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Adam Przechrzta | Demony


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

earl
   
Ocena:
0
4 lata posuchy od "Demonów czasu pokoju" a tu znowu rok po roku Przechrzta kontynuuje opowieść o Razumowskim. Zastanawia mnie czy dociągnie cykl do akcji dziejącej się w powieści "Białe noce".
12-04-2020 14:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.