» Wieści » Nowa powieść Ilony Andrews coraz bliżej

Nowa powieść Ilony Andrews coraz bliżej

|

Nowa powieść Ilony Andrews coraz bliżej

Przypominamy, że już niedługo bo 9 czerwca, za sprawą wydawnictwa Fabryka Słów do sprzedaży trafi Pożoga, trzeci tom cyklu urban fantasy Ukryte dziedzictwo, którego autorką jest Ilona Andrews, znana z serii o Kate Daniels – zachęcamy do zapoznania się z zarysem fabuły książki.

Zapowiedź:

Kiedy życie zadaje ci cios, zawsze jest to cios niespodziewany. A jeszcze częściej jest to cała seria niespodziewanych, wyjątkowo precyzyjnych ciosów.

Rany po sprawie Nari Harris jeszcze się nie zasklepiły, a na progu już czeka nowe, równie śmierdzące zlecenie. Tym razem pomocy potrzebuje Rynda, była narzeczona Szalonego Rogana. A przecież nie ma nic lepszego, niż piękna, bezbronna kobieta padająca ze łzami w ramiona twojego nowego faceta.
Ale to tylko drobiazg w porównaniu z resztą kłopotów: Viktoria Tremaine zrobi wszystko, by uczynić Nevadę swoją następczynią. Jedynym sposobem, by się przed nią obronić jest złożenie wniosku o status Rodu, to jednak będzie wymagało pokazania magicznych zdolności członków rodziny całemu światu. I Nevada wcale nie jest pewna, co ostatecznie sprowadzi na jej bliskich większe niebezpieczeństwo.
A w międzyczasie zostaje jeszcze do rozpracowania wielki spisek Magnusów, którym marzy się sięgnięcie po władzę absolutną.

Cóż, Nevado – czas zakasać rękawy, bo czeka cię naprawdę pracowity tydzień.

Tytuł: Pożoga
Cykl: Ukryte dziedzictwo
Tom: 3
Autor: Ilona Andrews
Tłumaczenie: Dominika Schimscheiner
Wydawca: Fabryka Słów
Data wydania: 9 czerwca 2023
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7964-865-8

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Pożoga | Ilona Andrews | Ukryte dziedzictwo


Czytaj również

Komentarze


Tiszka
   
Ocena:
0

Zachowanie tego białego wariantu okładek było imo super decyzją FS :D 

24-05-2023 10:10
Kaworu92
   
Ocena:
0

No, ładna okładka UwU

24-05-2023 16:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.