» Wieści » Nowa powieść Anny Kańtoch za miesiąc

Nowa powieść Anny Kańtoch za miesiąc

19-03-2018 13:05 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nowa powieść Anny Kańtoch za miesiąc

18 kwietnia do sprzedaży trafi nowa książka autorstwa Anny Kańtoch, pięciokrotnej laureatki Nagrody im. Janusza A. Zajdla będzie to Tajemnica Godziny Trzynastej, kontynuacja Tajemnicy diabelskiego kręgu i Tajemnicy nawiedzonego lasu. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Uroboros oraz zostanie objęta patronatem Poltergeista.

Zapowiedź:

Anna Kańtoch, pięciokrotna laureatka Nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz laureatka Nagrody im. Jerzego Żuławskiego, powraca z ostatnim tomem zachwycającej trylogii fantasy.

Nina budzi się zziębnięta wśród rozsypanych na posadzce odłamków szkła. Nie wie, gdzie właściwie się znajduje, ani nie pamięta, kim jest. Rozglądając się wokół, zauważa, że odzyskała przytomność w pałacyku, który stoi przy rynku niewielkiego miasteczka. Tydzień wcześniej Nina, Jacek, Tamara oraz Hubert zostali zabrani przez komunistów na ferie zimowe. Mieli je spędzić w urokliwym miasteczku w Bieszczadach, jednocześnie przygotowując się do swoich przyszłych zadań jako elitarna grupa Czerwonych Kapturków, czyli nastolatków zwalczających skutki anielskiej magii. A teraz przerażona, pozostawiona sama sobie Nina, ubrana jedynie w staroświecką suknię z koronkami, odkrywa, że miasteczko jest wymarłe. Nie napotyka żadnych śladów życia, zupełnie jakby wszyscy mieszkańcy nagle zniknęli. Pozostało jedynie zimno i śnieg. Jak się tu znalazła i co się stało z mieszkańcami opuszczonego miasteczka.

Tytuł: Tajemnica Godziny Trzynastej
Autor: Anna Kańtoch
Wydawca: Uroboros
Data wydania: 18 kwietnia 2018
Liczba stron: 544
Oprawa: miękka
Format: 202 x 135 mm
ISBN-13: 978-83-280-5048-8
Cena: 39,90 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Anna Kańtoch | Tajemnica Godziny Trzynastej


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.