» Wieści » Nowa antologia od Fantazmatów

Nowa antologia od Fantazmatów

|

Nowa antologia od Fantazmatów

Dziś ukazał się trzeci tom cyfrowej antologii tekstów fantastycznych nanoFantazje, przygotowany przez grupę wydawniczą Fantazmaty.

W środku zalazło się 16 opowiadań 14 autorów, nieprzekraczających objętością 20 000 znaków ze spacjami. Rozpiętość tematyczna jest dość obszerna, więc każdy raczej znajdzie w coś dla siebie.


Tom trzeci oraz kolejne znajdziecie na stronie wydawcy.

 

Oto opis zbioru:

Albert Einstein stwierdził, że zjawiamy się na Ziemi mimowolnie, na krótki moment, bez uświadomionego celu, co stanowi zadziwiającą tajemnicę. W nanoFantazjach opowieści również pojawiają się na chwilę, lecz autorzy doskonale wiedzą, co robią, i w nielicznych słowach oferują czytelnikom wszystkie narzędzia do odkrycia morału. A ten, podobnie jak życie, bywa gorzki, przerażający, zachwycający, jak i całkiem zwyczajny.

Jak szybko zapomnisz swoje imię, gdy po katastrofach-choreografiach zostaniesz już tylko ty? Czy odważysz się zamilknąć, jeśli wszystko zniknie, kiedy przestaniesz opowiadać? Do czego mogą doprowadzić dzieci skryte w starczych ciałach i jakie istoty powołają kolejni Frankensteinowie? Czy można oswoić demona, zaspokoić głód zła albo sprawić, że bomba rozkwitnie niczym drzewo wiśni? I czy ostatecznie nieopodal każdego z nas przysiądą trzy staruszki z robótką na drutach?

Oto trzecia odsłona fantazji w wersji nano – tak pełnych treści, że nasycą was na długo.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fantazmaty
Tagi: Fantazmaty | opowiadania | nanofantazje 3.0


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.