» Wieści » Nominacje do Bram Stoker Award

Nominacje do Bram Stoker Award

24-02-2015 18:35 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nominacje do Bram Stoker Award

Ogłoszono już nominacje do 2014 Bram Stoker Award. Nagrody zostaną wręczone w maju podczas World Horror Convention w Atlancie.

Powieść:

  • Craig DiLouie - Suffer the Children

  • Patrick Freivald - Jade Sky

  • Chuck Palahniuk - Beautiful You

  • Christopher Rice - The Vines

  • Steve Rasnic Tem - Blood Kin


Debiutancka powieść:

  • Maria Alexander – Mr. Wicker

  • J.D. Barker - Forsaken

  • David Cronenberg - Consumed

  • Jonathan Moore – Return of the Mothman

  • Josh Malerman – Bird Box


Powieść młodzieżowa:

  • Jake Bible - Intentional Haunting

  • John Dixon - Phoenix Island

  • Kami Garcia - Unmarked

  • Tonya Hurley - Passionaries

  • Peter Adam Salomon - All Those Broken Angels


Powieść graficzna:

  • Emily Carroll - Through the Woods

  • Joe Hill - Locke and Key

  • Joe R. Lansdale and Daniele Serra - I Tell You It’s Love

  • Jonathan Maberry - Bad Blood

  • Paul Tobin - The Witcher


Nowela:

  • Taylor Grant - The Infected

  • Eric J. Guignard - Dreams of a Little Suicide

  • Joe R. Lansdale - Fishing for Dinosaurs

  • Jonathan Maberry - Three Guys Walk into a Bar

  • Joe McKinney - Lost and Found


Opowiadanie:

  • Hal Bodner - Hot Tub

  • Sydney Leigh - Baby’s Breath

  • David Gerrold - Night Train to Paris

  • Usman T. Malik - The Vaporization Enthalpy of a Peculiar Pakistani Family

  • Rena Mason - Ruminations

  • John Palisano - Splinterette

  • Damien Angelica Walters - The Floating Girls: A Documentary


Scenariusz:

  • Scott M. Gimple - The Grove, odcinek serialu The Walking Dead

  • Jennifer Kent – The Babadook

  • John Logan - Séance, odcinek serialu Penny Dreadful

  • Steven Moffat - Listen, odcinek serialu Doctor Who

  • James Wong - The Magical Delights of Stevie Nicks, odcinek serialu American Horror Story: Coven


Antologia:

  • Qualia Nous pod red. Michaela Baileya

  • A Darke Phantastique pod redakcją Jasona V Brocka

  • Fearful Symmetries pod redakcją Ellen Datlow

  • Limbus pod redakcją Bretta J. Talleya

  • Burnt Tongues pod redakcją Chucka Palahniuka Richarda Thomasa i Dennisa Widmyera


Zbiór opowiadań:

  • Stephen Graham Jones - After the People Lights Have Gone Off

  • Laird Barron - Little by Little

  • John R. Little - The Tears of Isis

  • Helen Marshall - Gifts for the One Who Comes After

  • Lucy Snyder - Soft Apocalypses

  • John F.D. Taff - The End in All Beginnings


Non-fiction:

  • Jason V Brock - Disorders of Magnitude

  • S.T. Joshi - Lovecraft and a World in Transition

  • Leslie S. Klinger - The New Annotated H.P. Lovecraft

  • Joe Mynhardti Emma Audsley - Horror 101: The Way Forward

  • Lucy Snyder - Shooting Yourself in the Head For Fun and Profit: A Writer’s Survival Guide


Poezja:

  • Robert Payne Cabeen - Fearworms: Selected Poems

  • Corrinne De Winter i Alessandro Manzetti – Venus Intervention

  • Tom Piccirilli – Forgiving Judas

  • Marge Simon i Mary Turzillo - Sweet Poison

  • Stephanie M. Wytovich - Mourning Jewelry

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: SF Signal
Tagi: Bram Stoker Award


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.